افزودنی روان کننده بتن در بابل

از حدود کمتر از یک قرن پیش آزمایشاتی روی بتن انجام شد تا با استفاده از موادی بتوانند کارایی آن را اصلاح کنند. به این شکل دیگر نیازی نبود برای افزایش روانی بتن با اضافه کردن آب بیشتر، مقاومت آن را کاهش دهند. در طی این تحقیقات ماده ای به نام روان کننده ها تولید شد که بر پایه نمک سولفونات فرمالدهید به دست آمده بودند. به منظور استفاده از روان کننده ها به بهترین شیوه بهتر است به طور کامل با آن آشنایی داشته باشید، بنابراین در این متن شما را با افزودنی روان کننده بتن در بابل آشنا خواهیم کرد.

مطالعه بیشتر: فروش روان کننده بتن

افزودنی روان کننده بتن در بابل
افزودنی روان کننده بتن در بابل

مواد تشکیل دهنده و عملکرد روان کننده بتن

 

انواع روان کننده بر اساس زمان گیرش

افزودنی روان کننده بتن در بابل علاوه بر افزایش روانی و کارایی می تواند روی زمان گیرش بتن هم اثرگذار باشد. به همین دلیل در انواع مختلفی و در دسته بندی زیر تولید می گردد.

 

به عنوان مثال در هوای گرم که سرعت گیرش بتن افزایش پیدا می کند، دیرگیر کننده به آن اضافه می کنند زیرا اگر این اتفاق نیفتد بتن قبل از اینکه به مقاومت لازم برسد، می گیرد. (عکس این قضیه در مورد هوای سرد صادق است)

افزودنی روان کننده بتن در بابل
افزودنی روان کننده بتن در بابل

چگونگی مصرف روان کننده بتن

نحوه مصرف افزودنی روان کننده بتن در بابل ارتباط مستقیمی به نوع آن دارد و باید توجه داشته باشید که از دستورالعمل روی بسته بندی استفاده کنید. اما به طور کلی باید قبل از بتن ریزی آن را به تراک میکسر اضافه نمایید و در حدود 3 تا 5 دقیقه مخلوط کردن بتن را ادامه دهید.

بازه مصرف افزودنی روان کننده بتن در بابل بین 0.5 تا 1.5 درصد وزن سیمانی است اما مقدار دقیق را باید بر اساس شرایط هر پروژه از طریق آزمایشگاه تعیین نمایید.

 

اصلی ترین مزایای روان کننده های بتن

افزودنی روان کننده بتن در بابل
افزودنی روان کننده بتن در بابل

نحوه خریداری روان کننده

اگر قصد خرید افزودنی روان کننده بتن در بابل و بهره مندی از مزایای آن را دارید می توانید با شماره های ما تماس بگیرید و سوالاتتان را از کارشناسان بپرسید.

شماره تماس: 09001887000

 

 

 

 

 

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.