افزودنی روان کننده بتن در رودهن

اگر می خواهید بدون آن که از مقاومت و استحکام بتن بکاهید آن را روان کنید و به ایجاد ترکیبی منسجم و با دانه بندی مناسب کمک کنید، این مقاله را تا انتها بخوانید.ما قصد داریم شما را با توضیح عملکرد روان کننده، مزیت های مهم این ماده، شیوه درست مصرف و خرید افزودنی روان کننده بتن در رودهن آشنا کنیم.

مطالعه بیشتر: فروش روان کننده بتن

"<yoastmark

شناخت روان کننده بتن

سال هاست که بتن در زمینه تولید و ساخت سازه ساختمان ها همچنان یکه تاز است و هیچ ماده دیگری تا به امروز نتوانسته جایگزین مناسبی برای آن باشد. بنابراین خیلی طبیعی است که روزبه روز برای بهبود کیفیت و استحکام آن تلاش هایی صورت گیرد. روان کننده بتن که به فراخور نامش نقش روان کردن بتن را بر عهده دارد نیز به همین منظور تولید و به بازار عرضه شده است.

افزودنی روان کننده بتن در رودهن یک ماده شیمیایی است که طراحی آن به نحوی صورت گرفته که بدون ایجاد  تاثیر منفی در استحکام بتن، آن را به مقدار مناسب روان می کند و این ویژگی مزایای زیادی به دنبال دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

روان کننده بتن
افزودنی روان کننده بتن در رودهن یک ماده شیمیایی است که طراحی آن به نحوی صورت گرفته که بدون ایجاد  تاثیر منفی در استحکام بتن، آن را به مقدار مناسب روان می کند

استفاده از روان کننده چه مزایایی دارد؟

قبل از پرداختن به این بخش لازم است در مورد انواع روان کننده ها به صورت مختصر توضیح دهیم که به سه نوع:

تقسیم می شوند. موارد ذکر شده در این بخش به صورت کلی نوشته شده اند.

"<yoastmark

 روش درست استفاده از روان کننده

ما به شما کمک می کنیم تا ضمن تهیه افزودنی روان کننده بتن در رودهن به بهترین مقدار مصرف دست پیدا کنید. برای مصرف روان کننده در بتن بازه نیم تا یک و نیم درصد در نظر گرفته شده است که مقدار دقیق آن در طراحی طرح اختلاط مشخص خواهد شد.

 

مهمترین کاربردهای انواع روان کننده

 

دسترسی راحت به روان کننده

این ماده می تواند بسته به نوع هم در کارخانه تولید بتن به مواد اضافه گردد و هم در چند دقیقه مانده به بتن ریزی در ترکیب ریخته شود. انتخاب بهترین شیوه به شرایط بستگی دارد.

با مشاوران و کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را در مورد خرید افزودنی روان کننده بتن در رودهن و سایر مشخصات آن راهنمایی کنیم.
شماره تماس: 09001887000

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.