افزودنی روان کننده بتن در شهر قدس

بتن از ترکیب مصالحی مانند ماسه و شن (سنگدانه)، سیمان و آب تولید می شود و برای ساخت سازه ساختمان، پروژه های عمرانی مانند پل سازی، تونل سازی، سد سازی، ساخت مجسمه و فرم های خاص معماری و … به کار می رود. در شرایط خاص مانند گرمی هوا یا استفاده از سنگدانه های تیزگوشه ممکن است مخلوط کردن اجزا به دلیل کاهش روانی بتن با مشکل مواجه شود، در این مواقع از افزودنی روان کننده بتن در شهر قدس و … استفاده می کنند.

مطالعه بیشتر: فروش روان کننده بتن

"<yoastmark

دلایل استفاده از روان کننده


همان طور که در بالا اشاره کردیم به منظور روان سازی بتن و ملات های تولید شده با سیمان مکملی به نام افزودنی روان کننده بتن در شهر قدس را به سایر مواد و به مقدار مناسب اضافه می کنند.

در معرفی انواع روان کننده لازم است اشاره کنیم که این مکمل در سه نسل مختلف و با عنوان روان کننده معمولی، فوق روان کننده و ابر روان کننده تولید می گردد.

 

 

روان کننده نفتالینی

اگر پروژه در منطقه ای معتدل و دارای آب و هوای خنک واقع شده باشد، برای ساخت یک بتن مقاوم کاربرد دارد.

مزایای روان کننده نفتالینی

جلوگیری کردن از جداشدگی مصالح بتن، مقاوم ساختن بتن و افزایش دوام آن، روان سازی بتن، تولید بتن با قابلیت پمپ پذیری بالا و … . این نوع روان کننده یک ماده پلیمری است و برای بتن ریزی دال، تیر، پل، ستون و انواع دیوار برشی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

"<yoastmark

 

روان کننده ملامینی

با استفاده از این روان کننده می توان نسبت آب به سیمان ترکیب را کاهش داد و همچنان بتن را در حالت روانی و اسلامپ بالا نگه داشت. روان کننده ملامینی در دو نوع تندگیر کننده و کندگیر کننده بتن تولید می گردد و به دلیل مکانیزم عملکردی که دارد سبب می شود ترکیب بتن به آب و سیمان کمتری نیاز پیدا کند.

کاربرد: بتن ریزی در شرایط سخت مانند تعداد زیاد میلگردها، ساختمان های با ارتفاع زیاد، انواع پل بتنی و سد.

روان کننده لیگنو سولفوناتی

برای تولید بتن با مقاومت بالا گزینه مناسبی است و به بخش ذرات سیمان در کل ترکیب به روان ساختن بتن کمک می کند.

کاربرد: بین ذرات بتن حتی اگر دانه بندی خوبی نداشته باشند چسبندگی ایجاد می کند، از آب انداختگی بتن جلوگیری می کند، برای ساخت بتن تیر، ستون و … مناسب است.

 

روان کننده کربوکسیلاتی

مهمترین ویژگی این نوع روان کننده میزان کاهش دهندگی آب و نفوذ ناپذیر کردن بتن است. به این صورت مقاومت بتن نیز به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد.

کاربرد: برای بتن ریزی در شرایط سخت، برای تولید بتن مکان هایی که باید مقاوم بالایی داشته باشند، برای تولید بتن خود متراکم و …

"<yoastmark

سفارش افزودنی روان کننده بتن در شهر قدس

با انواع افزودنی آشنا شدیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید افزودنی روان کننده بتن در شهر قدس با ما تماس بگیرید.
شماره تماس: 09001887000

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.