افزودنی روان کننده بتن در بومهن

در حال حاضر افزودنی های متنوع با عملکردهای متفاوت وجود دارند که هر کدامشان بر اساس نوع بتن و خواسته های ما (مطابق با پروژه) انتخاب می شوند. روان کننده هم یکی از همین افزودنی های بتن است و مصرف بالایی دارد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا در متنی کوتاه شما را با آن و شیوه خرید افزودنی روان کننده بتن در بومهن آشنا کنیم.

مطالعه بیشتر: فروش روان کننده بتن

افزودنی روان کننده بتن در بومهن
افزودنی روان کننده بتن در بومهن

شرح روان کننده

یه ماده ای شیمیایی و پلیمری که برای ایجاد روانی در بتن استفاده می شود، روان کننده می گویند. البته لازم به ذکر است که در انواع مختلف و با فرمول های شیمیایی متفاوت ساخته می شوند که اتفاقا هر کدام کاربرد خاص خودشان را دارند، اما به طور مشترک می توان گفت از ابتدا به منظور روان ساختن بتن (افزایش اسلامپ) به بازار عرضه شدند.

 

انواع روان کننده ها

نکته: با گذشت زمان روان کننده ها پیشرفته تر شدند و با قدرت بیشتری عمل می کنند به طوری که مقدار کمتری از ابر روان کننده ها که جدیدترین نسل هستند، می تواند تاثیرات بیشتری از مقدار زیادتر تولیدات قدیمی داشته باشد.

 

بررسی روان کننده ها با توجه به نحوه عملکرد

افزودنی روان کننده بتن در بومهن
افزودنی روان کننده بتن در بومهن

 

مزیت های اصلی افزودنی روان کننده بتن در بومهن 

خرید روان کننده بتن

حال که با روان کننده های بتن آشنا شدیم، اگر قصد خرید افزودنی روان کننده بتن در بومهن را دارید و یا می خواهید در مورد نحوه مصرف و قیمت آن اطلاعاتی به دست آورید با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 09001887000

 

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.