افزودنی روان کننده بتن در آمل

توسعه و گسترش استفاده از افزودنی های بتن آنقدر زیاد است که تولید کنندگان فعال در این زمینه به صورت دائم درحال آزمون و خطا برای رسیدن به محصولات متنوع تری هستند. یکی از مکمل هایی که سال ها پیش تولید شده و امرزوه به شکلی پیشرفته در آمده، روان کننده های بتن است که با ساختار و مواد شیمیایی متنوعی تولید می گردد. در این مقاله با روان کننده های مختلف به صورت مختصر آشنا خواهید شد و در انتها نحوه خرید افزودنی روان کننده بتن در آمل را بررسی خواهیم کرد.

مطالعه بیشتر: فروش روان کننده بتن

افزودنی روان کننده بتن در آمل
افزودنی روان کننده بتن در آمل

انواع روان کننده مطابق با ساختار شیمیایی

از نظر نحوه تولید و ساختار شیمیایی سه نوع روان کننده معمولی، فوق روان کننده و ابر روان کننده داریم که هر کدام از این ها به صورت جداگانه می تواند فقط خاصیت روان کنندگی داشته باشد یا با مواد تندگیر کننده و کندگیر کننده بتن، خواص جدید به بتن بدهد.

 

روان کننده های معمولی چه هستند؟

به منظور افزایش روانی و کارایی بتن مصرف می شود و مواردی همچون کاهش ترک های سطحی و حرارتی بتن، کاهش انقباض های بتن، کاهش مصرف آب و … را در پی خواهد داشت.

برای ساخت پل ها و سدهای بتنی و بتن ریزی در مکان هایی با تعداد میلگرد زیاد از این نوع روان کننده استفاده می کنند.

 

فوق روان کننده ها چه هستند؟

فوق روان کننده ها دو نوع هستند و بسته به شرایط پروژه در مواقعی همچون بالا بردن کیفیت بتن و بهبود مشخصات مکانیکی آن و افزایش چسبندگی و مقاومت بین اجزای بتن مصرف می شوند.

این نوع افزودنی روان کننده بتن در آمل مخلوط بتن را برای پمپاژ راحت تر آماده می کند و در ساخت اعضای سازه به کار می رود.

 

ابر روان کننده ها چه هستند؟

به روان کننده هایی گفته می شود که مصرف آب را تا 35درصد کاهش می دهند و بتن را به جسمی منسجم و بدون تخلخل تبدیل می کنند. در ساخت انواع قطعه های پیش ساخته بتنی مانند نیوجرسی، موزائیک و … ، در تولید بتن هایی تحت عنوان بتن پر مقاومت، برای ساخت بتن هایی که حتی در برابر انفجار نیز مقاومند و برای تولید بتن های خود متراکم که استفاده از انواع دیگر ممنوع است از این روان کننده ها استفاده می کنند.

به طور کلی ویژگی اصلی تمام روان کننده ها افزایش دادن میزان کارایی، روانی و در پی آن اسلامپ بتن است که همگی با هم نسبت مستقیم دارند.

نکته مهم در رابطه با افزودنی روان کننده بتن در آمل دسترسی راحت و سریع به آن است که به دلیل شبکه توزیع مناسب ما، این امکان در اختیار خریداران عزیز قرار خواهد گرفت.

 

مزایای مهم استفاده از انواع روان کننده

افزودنی روان کننده بتن در آمل
افزودنی روان کننده بتن در آمل

خرید افزودنی روان کننده بتن در آمل

به منظور اطلاع از قیمت ها و مشخصات افزودنی روان کننده بتن در آمل از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09001887000

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.