افزودنی روان کننده بتن در اردبیل

یکی از موارد بسیار مهم در ساخت بتن، طرح اختلاط آن است. یعنی تمامی اجزای سازنده با نسبت های دقیق با یکدیگر به خوبی ترکیب و مخلوط گردد تا بتن با مقاومت و کیفیت قابل قبول ساخته شود. بتن از اجزای اصلی و افزودنی های مختلف که مدل آن ها بر اساس شرایط انتخاب می گردد، به دست می آید  و طرح اختلاط آنچنان اهمیت دارد که گاهی مقداری کم و زیاد شدن حجم افزودنی و اجزای اصلی یا نحوه مصرف اشتباه می تواند تاثیرات منفی زیادی روی بتن بگذارد. از این رو تصمیم گرفتیم جهت آشنایی شما عزیزان با یکی از مهمترین مکمل های بتن، اطلاعاتی در زمینه افزودنی روان کننده بتن در اردبیل جمع آوری و ارائه کنیم.

پیشنهاد ما در مورد طرح اختلاط و رسیدن به بهترین کیفیت بتن این است که حتما از مشاور بتن کمک بگیرید.

مطالعه بیشتر: فروش روان کننده بتن

افزودنی روان کننده بتن در اردبیل
افزودنی روان کننده بتن در اردبیل

روان کننده بتن

روان کننده بتن همان طور که از نامش پیداست جهت روان سازی بتن به کار می رود و در دو نوع:

تولید می گردد. در این بخش هر کدام از افزودنی روان کننده بتن در اردبیل را شرح خواهیم داد.

 

روان کننده PLD21

افزودنی ها در سال های گذشته با به عرصه گذاشتند و تاکنون تغییرات و پیشرفت های زیادی در آن ها رخ داده که به کیفیت بیشتر بتن منجر می شود.

این روان کننده را می توان از اولین نسل مکمل های بتن دانست که ماده پایه تشکیل دهنده آن لیگنوسولفونات است و عملکردش به شرح زیر دسته بندی می شود:

 

کاربرد روان کننده PLD21

نکته: دیرگیر کردن بتن برای هوای گرم و حمل و نقل های طولانی بتن از محل ساخت تا محل پروژه به کار می رود. دسترسی به افزودنی روان کننده بتن در اردبیل راحت است.

افزودنی روان کننده بتن در اردبیل
دیرگیر کردن بتن برای هوای گرم و حمل و نقل های طولانی بتن از محل ساخت تا محل پروژه به کار می رود.

روان کننده PL25

این روان کننده نیز بر پایه لیگنو سولفات ساخته می شود و عملکرد آن به این صورت است که بین ذرات سیمان دافعه ایجاد می کند و به این ترتیب سیمان به خوبی در کل ترکیب پراکنده می شود.

این اتفاق سبب می گردد که کارایی بتن افزایش یابد و واکنش ها بهتر انجام گیرند، در نتیجه بتن منسجم تر باشد.

 

کاربرد روان کننده PL25

سخن پایانی

با مکمل کاربردی و پرمصرف یعنی افزودنی روان کننده بتن در اردبیل آشنا شدیم. ساخت بتن، بتن ریزی و عمل آوری آن می تواند مهمترین بخش ساختمان باشد که بزرگترین تاثیر را در کیفیت و مقاومت نهایی بتن خواهد داشت، بنابراین برای شروع به ساختمان سازی ضوابط مقررات ملی، اکیپ حرفه ای و کمک گرفتن از مجریان با تجربه را فراموش نکنید.
شماره تماس: 09001887000

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.