افزودنی روان کننده بتن در پرند

به ماده ای که در کنار اجزای اصلی برای ساخت بتن و ملات های سیمانی مورد استفاده قرار می گیرد و کارکرد آن ها را تکمیل می کند، مکمل یا افزودنی می گویند. یکی از این افزودنی ها روان کننده ها هستند که به منظور روان ساختن بتن به کار می روند. این مقاله در مورد مشخصات و ویژگی های افزودنی روان کننده بتن در پرند نوشته شده است.
مطالعه بیشتر: فروش روان کننده بتن

افزودنی روان کننده بتن در پرند
افزودنی روان کننده بتن در پرند

نام های دیگر روان کننده

 

 

بررسی ترکیبات شیمیایی بتن

ماده اصلی روان کننده های بتن لیگنوسولفونات های اصلاح شده است. در مورد بررسی لیگنین باید بگوییم که در ترکیب این ماده 20 درصد چوب وجود دارد و می توان آن را ماده ای جانبی حاصل از فرآیند تولید کاغذ دانست (کاغذی که از چوب ساخته می شود).

به همین دلیل این محصول و … در دسته کربوهیدرات ها قرار می گیرد.

افزودنی روان کننده بتن در پرند
افزودنی روان کننده بتن در پرند

دلایل استفاده از روان کننده ها

در انواع گوناگونی ساخته می شوند و همه آن ها افزایش دهنده کارایی و اسلامپ بتن هستند و همچنین میزان آب ترکیب بتن را کاهش می دهند. با همین ویژگی های ذکر شده می توان نسب به افزایش مقاومت بتن خاطرجمع بود.

اما افزودنی روان کننده بتن در پرند و سایر مناطق خواص دیگری هم دارد که در ادامه به شکل زیر شرح می دهیم:

 

تقسیم بندی روان کننده ها بر اساس مواد شیمیایی

اولین نسل روان کننده ها، نوع معمولی یا با پایه سولفونات است که بعدها در آن ها پیشرفت اتفاق افتاد و فوق روان کننده های بتن با قدرت و عملکرد بیشتر تولید شدند و در نهایت ابر روان کننده ها بر اساس جدیدترین فناوری به میدان آمدند تا قدرت چند برابری خود نسبت به نسل های قبل تر را به رخ بکشند.

افزودنی روان کننده بتن در پرند
افزودنی روان کننده بتن در پرند

خرید افزودنی روان کننده بتن در پرند

چنانچه قصد خرید افزودنی روان کننده بتن در پرند را دارید و می خواهید از جزئیاتی مانند مشخصات کامل و قیمت مطلع شوید، با ما در ارتباط باشید.
شماره تماس: 09001887000

 

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.