فروش الیاف پ پ در کرمان

به رشته های نازکی گفته می شود که در فرآیند ذوب ریسی تولید می شوند و به عنوان یک افزودنی مهم و پر کاربرد برای بتن به حساب می آیند. در این مقاله می خواهیم در مورد ویژگی ها، کاربرد و فروش الیاف پ پ در کرمان اطلاعاتی در اختیار شما دوستان گرامی قرار دهیم، پس تا پایان با ما همراه باشید.

مطالعه بیشتر: الیاف سفید

فروش الیاف پ پ در کرمان
فروش الیاف پ پ در کرمان

الیاف پ پ چیست؟

در سال های اخیر استفاده از این ماده به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده است. دلیل مصرف بالای آن را می توان در قابلیت هایی مانند سختی و مقاومت بالا، مقاومت در برابر حریق، غیر مغناطیسی و نارسانا بودن و … جستجو کرد.

این الیاف طول عمر بسیار بالایی دارند و مزایایی مانند بی بو بودن و حساسیت زا نبودن سبب شده تا بتوان از آن ها در موارد مهمی مانند پزشکی، صنایع غذایی و بهداشتی استفاده نمود. به طور کلی می توان گفت این ماده دوست دار طبیعت است و به آن آسیبی نمی زند.

الیاف پ پ به عنوان بهترین ماده برای تقویت بتن و ملات های مختلف شناخته می شود. این ماده در اندازه های 18، 12 و 6 میلی متری تولید می شود که سایزهای دوازده و هجده برای تقویت بتن و سایز شش میلی متری برای ملات های گچی مصرف می شود.

یکی از تغییرات بسیار مهمی که الیاف پلی پروپیلن در بتن ایجاد می کند حذف ترک های احتمالی در بتن است.

تبخیر با سرعت بالا باعث می شود در بتن انقباض های شدیدی رخ دهد و این انقباض ها باعث می شود بتن ترک بخورد حال آن که الیاف پ پ کمک می کند تا آب درون بتن با سرعت کمتری تبخیر شود و خود این الیاف به دلیل اینکه آب گریز است نیاز به مصرف آب در بتن را افزایش نمی دهد.

همچنین الیاف پ پ به دلیل اینکه خود در برابر آتش سوزی مقاوم است باعث ضد حریق شدن بتن به میزان چشمگیری نیز می شود.

در ادامه به کاربرد این محصول و فروش الیاف پ پ در کرمان می پردازیم.

الیاف پ پ سایز 6

 الیاف پ پ سایز 12

مزیت های چیست؟

در ادامه کاربرد این محصول و فروش الیاف پ پ در کرمان را توضیح خواهیم داد.

کاربردهای الیاف پ پ چیست؟

طریقه مصرف الیاف پ پ چیست؟

مقدار مصرف الیاف پ پ با توجه به شرایط هر پروژه تعیین می شود و برای این کار بهتر است از نمونه های اختلاط آزمایشی و نظر کارشناسان بهره بگیرید اما به طور کلی مقدار 1 تا 2 کیلوگرم در هر متر مکعب مناسب است.

برای اضافه کردن این الیاف به بتن ابتدا باید تمامی مواد مورد نظر را با هم ترکیب نمود و بعد الیاف به آن اضافه می گردد. مخلوط شدن بتن باید 4 الی 5 دقیقه پس از اضافه شدن الیاف به آن ادامه پیدا کند.

در ادامه ی قصد داریم به مشخصات فنی این الیاف و فروش الیاف پ پ در کرمان اشاره کنیم.

فروش الیاف پ پ در کرمان
فروش الیاف پ پ در کرمان

مشخصات فنی چیست؟

تا اینجای متن الیاف پ پ را توضیح دادیم و از کاربردهای آن آگاه شدیم اکنون در ادامه ی مقاله در مورد انواع آن و فروش الیاف پ پ در کرمان صحبت خواهیم کرد.

 

انواع الیاف پلی پروپیلن

این ماده به دو شکل بازیافتی و غیربازیافتی تولید می شود که نوع بازیافتی آن سیاه رنگ است و نسبت به نوع غیربازیافتی آن ضعیف تر عمل می کند.

فروش الیاف پ پ در کرمان
فروش الیاف پ پ در کرمان

نحوه خرید الیاف پ پ

جهت کسب اطلاعات دقیق در مورد هزینه ها با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس : 09001887000‏

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.