فروش الیاف پ پ در لرستان

این متن در مورد ویژگی ها، خصوصیات و کاربردهای یکی از مواد افزودنی پلیمری یعنی الیاف پ پ نوشته شده است، اگر به اطلاعاتی در زمینه فروش الیاف پ پ در لرستان نیاز دارید متن را تا انتها بخوانید.از این افزودنی برای تقویت و مسلح کردن بتن استفاده می کنند، مقاومت این ماده تا حدی است که گاهی می تواند جایگزین فولاد باشد.  

مطالعه بیشتر: الیاف سفید

فروش الیاف پ پ در لرستان
فروش الیاف پ پ در لرستان

توضیحاتی در مورد الیاف پ پ

الیاف پ پ به دلیل کارباردهای زیادی که دارد در دنیا به مقدار زیادی مصرف می شود به طوری که بعد از پلی استر، پلی آمید و آکریلیک، در رتبه چهارم تولید قرار دارد. این ماده از مواد جدید به شمار می رود و در سال در حدود 4 میلیون تن تولید می شود.از نظر تاریخچه در سال 1965 در آمریکا به عنوان تقویت کننده بتن مورد استفاده قرار گرفت. این ماده در سایزهای 18 و 12 میلی متری برای بتن و در سایز 6 میلی متری برای ملات گچ کاربرد دارد.

در ادامه در مورد فروش الیاف پ پ در لرستان صحبت خواهیم کرد.استفاده از این ماده در بتن پی باعث مقاوم شدن پی در برابر حملات شیمیایی و نیروهای مکانیکی می شود به همین دلیل استفاده از این ماده در سال های اخیر به مقدار چشمگیری افزایش پیدا کرده است.

فروش الیاف پ پ در لرستان
فروش الیاف پ پ در لرستان

تاثیرات در بتن

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای بتن ایجاد شود ترک خوردگی آن است. این ترک ها در اثر انقباض های شدید در بتن ایجاد می شود و انقباض هم به دلیل تبخیر سریع آب درون بتن به وجود می آید.برای اطلاع از شرایط فروش الیاف پ پ در لرستان به ادامه متن توجه کنید. از دیگر تاثیرات مثبتی که الیاف پ پ در بتن ایجاد می کند این است که بتن را مقاوم می کند بنابراین می توان از آن در بتن مخصوص کف سازی پارکینگ های محل عبور و مرور ماشین های سنگین استفاده نمود. از نکات مهم این است که برای قوی تر کردن این ماده می توانید آن را با الیاف فولادی و ماکرو سنتتیک  مخلوط کنید.

در حال حاضر الیاف پ پ را به صورت چاپده شده مورد استفاده قرار می دهند.

تغییراتی که الیاف پ پ در بتن ایجاد می کند

این ماده در بهبود مود گسیختگی بتن تاثیر بسزایی دارد همچنین باعث افزایش سفتی و مقاومت بالای بتن در برابر ضربه می شود.

الیاف سفید سایز 6

الیاف سفید سایز 12

ویژگی ها

این ماده به دلیل ویژگی هایی که دارد بتن را نیز در برابر حمله های شیمیایی و باکتریایی مقاوم می کند. پ پ دارای 70 درصد بلورینگی و 0.9 گرم بر سانتی متر مکعب چگالی است.برای تقویت این الیاف راه های مختلفی وجود دارد که از طریق آن مقاومت را در این الیاف افزایش می دهند.

تعریف پلاستیک مهندسی

در صورتی که به الیاف پ پ با مقاومت و انعطاف پذیری بیشتری نیاز باشد، به آن ماده ای به نام اتیلن اضافه می کنند و به آن پلاستیک مهندسی می گویند. از نظر ظاهری این ماده شفاف است البته امکان مات کردن آن هم وجود دارد. همچنین در مواقعی که قرار است از الیاف پ پ در کارهای هنری استفاده شود می توانید به آن رنگ های مختلف اضافه کنید.به طور کلی می توان گفت الیاف پ پ با بتن سازگاری بالایی دارد و به وسیله ی روش های مختلف می توان آن را اجرا نمود.اگر بخواهیم این ماده را از نظر شیمیایی بررسی کنیم می گوییم پ پ یک ماده ی خنثی است که در ایجاد واکنش با مواد دیگر بسیار مقاوم است بنابراین بتن ار نیز در برابر حملات شیمیایی مقاوم می کند.الیاف پ پ به دلیل اینکه جذب آب پایینی بنابراین نیاز نیست در صورت استفاده از آن آب بیشتری به ترکیب بتن اضافه کنید.پ پ در اختلاط با بتن خوب عمل می کند گلوله ای نمی شود.

تعدادی از کاربردهای الیاف پ پ

برای ساخت قطعات خودرو، بلندگو، لوازم آزمایشگاه، ماشین برچسب زنی، فرش، بسته بندی، مبلمان، مواد پلاستیکی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

برای آگاهی از شرایط فروش الیاف پ پ در لرستان متن را تا انتها بخوانید.

فروش الیاف پ پ در لرستان
فروش الیاف پ پ در لرستان

خرید الیاف پ پ

برای اطلاع از قیمت ها و شرایط فروش الیاف پ پ در لرستان می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شماره تماس : 09001887000‏

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.