فروش الیاف پ پ در آذربایجان

الیاف پلی پروپیلن اشاره به نوعی کامپوزیت دارد که در ترکیب آن ماسه و سیمان به کار گرفته شده است. این ماده یک نوع افزودنی بتن است که وظیفه ی اصلی آن افزایش توان کششی و مقاومت فشاری است. بتن ها اغلب توان کششی پایین دارند که این امر موجب کاهش پایداری آن ها می شود و ترک ها را باز کرده و پارگی ایجاد می کنند.در این مقاله قصد داریم که این الیاف را توضیح دهیم و به فروش الیاف پ پ در آذربایجان اشاره کنیم. 

مطالعه بیشتر: الیاف سفید

فروش الیاف پ پ در آذربایجان
فروش الیاف پ پ در آذربایجان

تعرف الیاف پ پ

الیاف پلی پروپیلن به ملات سیمانی اضافه می شود و باعث پیوستگی می شود. این الیاف بافت بتن را تغییر می دهند، بتن را مسلح می کنند و باعث افزایش سطح مقاومت کششی، خمشی و سایشی کار می شوند.

وقتی که الیاف پ پ را به مخلوط سیمان و ماسه اضافه می کنند به افزایش وزن یا حجم ملات نیاز است و بایستی ته نشین شود. محصولات بتن محصولاتی همگن هستند که درجه ی پیوستگی بالایی دارند که می توانند به شکل یک ماده منعطف و شکل پذیر اجرا بشوند به همین دلیل برای سطوح محکم و پر انحنا گزینه ی مناسبی می باشند. باید توجه داشت که در زمان استفاده از این الیاف حتی اگر سطح فشار یا انرژی بالا وارد شود باز هم بتن از هم جدا نمی شود. قدمت این ماده 3500 سال است که امروزه نیز یک گزینه ی کاربردی است.

این الیاف کاربرد های گوناگونی دارند که در ادامه ی متن کاربردها و فروش الیاف پ پ در آذربایجان را توضیح می دهیم .

کاربرد  چیست؟

اکنون می خواهیم بدانیم که نحوه ی افرودن این محصول به بتن چگونه است و به فروش الیاف پ پ در آذربایجان بپردازیم.

فروش الیاف پ پ در آذربایجان
فروش الیاف پ پ در آذربایجان

نحوه افزودن الیاف پ پ به بتن چگونه است؟

طراحی الیاف پ پ شکل های متفاوتی دارد. بعضی از آن ها به شکل تکه های کوتاه شده و برخی دیگر به شکل نوارهای رشته ای هستند. نوار هایی یا شبکه های در هم تنیده هم نوع دیگری از این الیاف هستند. رایج ترین روش افزودن این ماده به بتن به این صورت است که ابتدا الیاف پ پ را با سنگدانه و ماسه ترکیب می کنند و بعد مقداری آب به ترکیب اضافه می کنند.

در صورت افزودن این محصول به ملات سیمانی باید الیاف پ پ را آرام و کم کم به میکسر اضافه کرد، میکسر باید روی دور تند باشد تا مخلوط سریع صورت بگیرد به این ترتیب این رشته ها کاملا در ملات ترکیب می شوند. در صورت استفاده از الیاف قطعه قطعه شده برای مسلح کردن باید به محدود بودن درصد حجمی آن توجه زیادی داشت. استفاده از این الیاف برای ملات های سیمانی روی کل کار اثر می گذارد.

در ادامه به شرایط نگهداری این محصول و فروش الیاف پ پ در آذربایجان اشاره می کنیم.

الیاف سفید سایز 6

 الیاف سفید سایز 12

شرایط نگهداری چیست؟

این محصول را در بسته بندی اولیه تا دو سال می توان نگه داشت و  فاسد نمی شوند. محیط نگهداری آن مهم بوده و باید در مکانی دور از نور خورشید و رطوبت نگهداری شود . دمای نگهداری آن بین 5 تا 35 درجه ی سانتی گراد است همچنین این محصول را در کیسه های 5 کیلویی، 20 کیلویی و 25 کیلویی بسته بندی می کنند.

فروش الیاف پ پ در آذربایجان
فروش الیاف پ پ در آذربایجان

نحوه خرید الیاف پ پ

برای دریافت اطلاعات درمورد قیمت ها و فروش الیاف پ پ در آذربایجان با تولیدکننده ها و فروشندگان معتبر تماس بگیرید.

شماره تماس : 09001887000‏

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.