فروش الیاف پ پ در قم

الیاف پلی پروپیلن یکی از مواد افزودنی پر کاربرد و پر مصرف است که در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد و جایگاه ویژه ای در این صنعت دارد. در این مقاله سعی داریم بفهمیم که الیاف پ پ و کاربرد و اثرات آن ها چیست و به فروش الیاف پ پ در قم هم اشاره کنیم.

مطالعه بیشتر: الیاف پلی پروپیلن

فروش الیاف پ پ در قم
فروش الیاف پ پ در قم

الیاف پ پ چیست؟

پلی پروپلین ها از نظر میزان تولید چهارمین ماده بعد از پلی استرها، پلی آمیدها و آکریلیک ها هستند. امروزه از الیاف پ پ برای تسلیح بتن استفاده می کنند.

این الیاف برای این که ترک ها را کنترل کنند و ضعف بتن در کشش را بهبود ببخشند و مقاومت خمشی و مقاومت در برابر ضربه را افزایش دهند به مخلوط های بتنی اضافه می شوند. الیاف پ پ به شکل رشته ای در اندازه 6 تا 18 میلی متری تولید می شوند. کاربرد الیاف 6 میلی متری در تولید پلاستر و ملات های ساختمانی  است و همچنین الیاف 12 تا 18 میلی متری در تولید بتن دارای کاربرد هستند.

در ادامه ی مطلب خصوصیات ویژه ی این مواد رابررسی کرده و درمورد فروش الیاف پ پ در قم صحبت می کنیم.

خصوصیات ویژه الیاف پ پ چیست؟

الیاف پ پ از پلیمریزاسیون زنجیره ای مونومرهای پروپن و با فرآیند ذوب ریسی تولید می شوند. این مواد در برابر گرما مقاومتی خوبی دارند. این الیاف نارسانای الکتریکی و آنتی استاتیک هستند. این مواد بی بو با محیط سازگاری دارند که وزن مخصوص چگالی آن ها حدود 0.9 است. مقاومت کششی الیاف پ پ حدود 400 مگاپاسکال می باشد. آن ها در برابر بیشتر حلال های شیمیایی مقاومت خوبی دارند. علاوه بر این در درجه حرارت های بالا نیز مقاومت خوبی را از خود نشان می دهند. اگر از الیاف پلی پروپیلن در مخلوط های بتن استفاده شود ترک های انقباضی و عرض آن ها را کاهش می دهد. از ویژگی های مهم این محصول افزایش دوام بتن می باشد.  این الیاف آرماتور ها را کاهش می دهند یا بخشی از آرماتور ها را حذف می کنند. اگراز الیاف پ پ استفاده شود خاصیت جذب انرژی را افزایش می دهد و در برابر حریق مقاوم می شود.

در ادامه ی متن انواع الیاف پلی پروپیلن را نام می بریم.

الیاف پ پ سایز 6

 الیاف پ پ سایز 12

انواع الیاف پ پ چیست؟

الیاف پلی پروپیلن دو نوع  دارد یک نوع آن بازیافتی و نوع دیگر آن غیر بازیافتی است. نوع بازیافتی آن سیاره رنگ است و چون بازیافتی می باشد ضعیف تر عمل می کند ولی با بتن سازگاری دارد.

در ادامه ی مطلب می خواهیم مزایای استفاده از الیاف پ پ را توضیح دهیم و درباره ی فروش الیاف پ پ در قم صحبت کنیم.

فروش الیاف پ پ در قم
فروش الیاف پ پ در قم

مزایای استفاده چیست؟

در ادامه به مقدار مصرف این الیاف و فروش الیاف پ پ در قم اشاره می کنیم.

میزان مصرف الیاف پ پ چه قدر است؟

بر اساس کاربرد و نوع مخلوط سیمان  مقدار مصرف این ماده تغییر می کند ولی به طور کل  به هر متر مکعب بتن مقداری بین 0.5 تا 3 کیلوگرم الیاف پلی پروپیلن اضافه می کنند.

در ادامه مقاله روش نگهداری این محصول را توضیح می دهیم و درباره ی فروش الیاف پ پ در قم نیز صحبت خواهیم کرد.

نگهداری محصول

به مدت سه سال در بسته بندی اولیه نگهداری می شوند. این مواد باید دور از سرما و یخبندان و گرما و تابش مستقیم و طولانی نور خورشید نگه داری شوند و بهترین دمای نگه داری الیاف پ پ بین 10+ الی 30+ درجه می باشد.

فروش الیاف پ پ در قم
فروش الیاف پ پ در قم

نحوه خرید الیاف پ پ

برای اطلاع از قیمت این محصولات و فروش الیاف پ پ در قم با تولیدکننده ها و فروشندگان معتبر تماس بگیرید.

شماره تماس : 09001887000‏

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.