فروش الیاف پ پ در گیلان

الیاف پلی پروپیلن یکی از افزودنی های بتن است که در صنعت ساختمان سازی جایگاه ویژه ای را کسب کرده است و بتن را مقاوم می کند. در این مقاله سعی داریم که این ماده را توضیح دهیم و بفهمیم که کاربرد این ماده چیست و چه خاصیت هایی دارد همچنین درباره ی فروش الیاف پ پ در گیلان صحبت کنیم.

مطالعه بیشتر: الیاف پ پ

فروش الیاف پ پ در گیلان
فروش الیاف پ پ در گیلان

توضیح الیاف پ پ

الیاف پلی پروپیلن برای تقویت و مسلح کردن بتن و مخلوط سیمانی و گچ استفاده می شود. این الیاف مقاومت خمشی، کششی، برشی و سایشی را افزایش می دهد. با اضافه کردن این ماده خاصیت پیوستگی بتن افزایش پیدا می کند. این الیاف با دو برش 12 و 18 میلی متری برای مصارف بتن و نیز با برش طولی 6 میلی متر برای ملات های گچی و نازک تهیه می شوند. الیاف پ پ در تولید جداره های بتنی کم ضخامت کاربرد زیادی دارند چون در این قطعات استفاده از میلگرد های تقویتی مرسوم ممکن نیست و الیاف پلی پروپیلن نقش مسلح کننده ی این مقاطع را ایفا می کنند. این الیاف به تنهایی در مقابل آتش و نور خورشید و اکسیژن دارای مقاومت پایینی هستند اما وقتی که در ملات یا بتن قرار می گیرند برای آن نوعی پوشش محافظ ایجاد می شود که حساسیت در برابر آتش و دیگر اثرات محیطی را به حد اقل می رساند. الیاف پ پ می توانند نقش میلگرد را در بتن برای مسلح سازی به عهده بگیرند.

در ادامه مکانیزم اثر الیاف پلی پروپیلن را توضیح می دهیم و به فروش الیاف پ پ در گیلان اشاره خواهیم کرد.

 

مکانیزم اثر الیاف پ پ در بتن

افزودن این ماده به مخلوط بتن باعث می شود که خواص چسبندگی فیزیکی و شیمیایی و اصطکاکی بتن افزایش یابد. الیاف پ پ داخل ماتریس بتن نقش یک تقویت کننده یا مسلح کننده را دارد و باعث جلوگیری از گسیختگی و ترک خوردگی بتن می شود و در ترک خوردگی ها نقش پل واسط بین دو ترک را ایفا می کند.

برای این که بدانید موارد مصرف الیاف پلی پروپیلن چیست با ما همراه باشید تا در مورد آن اطلاعاتی را ارائه دهیم.

فروش الیاف پ پ در گیلان
فروش الیاف پ پ در گیلان

کاربرد ها و موارد مصرف 

باید توجه داشت که در زمان استفاده از الیاف پلی پروپیلن باید نکات ایمنی را رعایت کرد که در موارد زیر به آن ها اشاره می کنیم.

نکات ایمنی در زمان استفاده از الیاف پ پ

در ادامه می خواهیم شرایط نگهداری این محصول را توضیح دهیم و به فروش الیاف پ پ در گیلان نیز اشاره خواهیم کرد.

پلی پروپیلن سایز 6

پلی پروپیلن سایز 12

شرایط نگهداری چیست؟

این محصول را می توان در بسته بندی اولیه تا دو سال نگهداری کرد. این مواد باید در مکانی دور از نور خورشید و رطوبت نگهداری شوند. دمای نگهداری این محصول بین 5 تا 35 درجه ی سانتی گراد می باشد. الیاف پلی پروپیلن در کیسه های 5 کیلویی، 20 کیلویی و 25 کیلویی بسته بندی می شوند. باید توجه داشت که این الیاف به طور کلی موقعیت اجرایی مخصوصی دارند.

اگ می خواهید بدانید که نحوه ی خرید این محصول چگونه است با ما همراه باشید تا درباره نحوه ی خرید این ماده و فروش الیاف پ پ در گیلان صحبت کنیم.

فروش الیاف پ پ در گیلان
فروش الیاف پ پ در گیلان

نحوه خرید الیاف پ پ به چه صورت می باشد؟

برای کسب اطلاع از نحوه ی خرید و همچنین فروش الیاف پ پ در گیلان و اطلاع ازقیمت ها با تولیدکننده ها و فروشندگان معتبر تماس بگیرید.

شماره تماس : 09001887000‏

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.