فروش الیاف پ پ در گلستان

الیاف پلی پروپیلن یک ماده ی افزودنی بتن است که دوام آن را بهبود می بخشد و امروزه جایگاه ویژه ای در صنعت ساختمان سازی را به خود اختصاص داده است. اگر می خواهید بدانید که این ماده چیست و چه کاربردهایی دارد و همچنین خواص آن را بدانید با ما تا انتهای مقاله همراه باشید. در این متن به فروش الیاف پ پ در گلستان نیز اشاره خواهد شد.

مطالعه بیشتر: الیاف پلی پروپیلن 

تعریف الیاف پ پ

الیاف پلی پروپیلن که یک نوع ماده ی  افزودنی به شمار می آید از به هم پیوستن پلیمر های پ پ به صورت خطی به وجود می آیند. این الیاف به دو شکل الیاف و نخ های نواری عرضه می شوند. قیمت الیاف پ پ مناسب و مقرون به صرفه می باشد این امر موجب شده تا توجه کارخانه داران زیادی را به سوی خود جلب کند.

فروش الیاف پ پ در گلستان
فروش الیاف پ پ در گلستان

در ادامه کاربرد های الیاف پلی پروپیلن و فروش الیاف پ پ در گلستان را بررسی می کنیم.

کاربرد چیست؟

با توجه به این که این الیاف نسبت به الیاف های دیگر قیمت ارزان تری دارند طیف گسترده ای از کاربردها را نیز دارا می باشند. از این الیاف برای تولید محصولاتی نظیر: طناب پلاستیکی، نخ های پلاستیکی و توری های پلاستیکی استفاده می کنند.

کاربردهای دیگر این ماده را در موارد زیر توضیح می دهیم.

  1. در صنعت نساجی: از این الیاف برای تولید نخ کفپوش هایی از نوع تافتینگ، نخ خامه قالی، الیاف کفپوش های نمدی، فرش و پارچه های ژئوتکستایل استفاده می کنند.
  2. در صنعت شیلات: قابل استفاده برای تولید تورهای ماهیگیری، طناب صیادی.
  3. در صنعت کشاورزی: از آن ها برای تولید طناب پلی پروپیلن، نخ کشاورزی و نخ گلخانه استفاده می کنند.
  4. در صنعت بسته بندی: این الیاف ماده ی اولیه برای تولید محصولاتی مثل: نخ بیلر، توری بسته بندی، نخ یونجه ، نخ دروگر، کیسه توری، توری پیازی، توری محافظ  هستند.
  5. در صنعت ساختمان سازی: از الیاف پ پ در این صنعت برای کنترل ترک در بتن آماده، بتن پیش ساخته، تعمیر روسازی، نمد سقف، ترمیم لکه ها، اجرای تیغه های نازک، سدها، مخازن آب، ساخت سیلوها و تونل ها استفاده می کنند.

در ادامه ی متن ویژگی ها و خاصیت های الیاف پلی پروپیلن را بررسی می کنیم و درباره ی فروش الیاف پ پ در گلستان صحبت می کنیم.

فروش الیاف پ پ در گلستان
فروش الیاف پ پ در گلستان

ویژگی الیاف پ پ چیست؟

در ادامه ی متن به خواص فیزیکی و شیمیایی این مواد اشاره می کنیم و به موضوع فروش الیاف پ پ در گلستان می پردازیم.

الیاف پلی پروپیلن سایز 6

 الیاف پلی پروپیلن سایز 12

خواص فیزیکی و شیمیایی الیاف پ پ

در ادامه ی متن می خواهیم در مورد خواص دیگر الیاف پلی پروپیلن و فروش الیاف پ پ  در گلستان صحبت کنیم.

دیگر خواص   

الیاف پلی پروپیلن مانند محصولات دیگر در کیفیت ها و قیمت های مختلفی عرضه می شوند به علاوه عوامل دیگری مانند طول و عرض آن ها، نمره نخ، رنگ انتخابی و ضخامت در قیمت نهایی آن ها تاثیر می گذارد.

برای کسب اطلاع از قیمت ها و نحوه ی خرید الیاف پ پ با ما همراه باشید.

فروش الیاف پ پ در گلستان
فروش الیاف پ پ در گلستان

نحوه خرید الیاف پ پ به چه صورت است؟

برای اطلاع از هزینه های این محصول و همچنین فروش الیاف پ پ در گلستان می توانید با تولیدکنندگان و فروشنده های معتبر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس : 09001887000‏

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.