فروش الیاف پ پ در کرمانشاه

الیاف پلی پروپیلن الیافی هستند که از پلیمریزاسیون زنجیره ای مونومر های پروپن و به وسیله ی فرآیند ذوب ریسی تولید می شوند. در این مقاله سعی داریم که این الیاف و کاربرد های آن را برای شما توضیح دهیم ما را همراهی کنید تا درباره ی فروش الیاف پ پ در کرمانشاه نیز صحبت کنیم.

مطالعه بیشتر: الیاف سفید 

فروش الیاف پ پ در کرمانشاه
فروش الیاف پ پ در کرمانشاه

الیاف پ پ چیست؟

استفاده از این الیاف در چند دهه ی اخیر فراگیر شده است و استفاده از آن روندی افزایشی دارد. این الیاف به طور خاصی سخت هستند و در برابر حرارت مقاوم و پایدار می باشند. الیاف پلی پروپیلن آنتی استاتیک و هم چنین غیرمغناطیسی و نارسانا هستند. ویژگی خاص این الیاف ها این است که طول عمر بالایی دارند. این الیاف بی بو و با پوست مهربان هستند به این ترتیب آن ها را در صنایع غذایی، دارویی  و بهداشتی استفاده می کنند. الیاف پ پ با محیط سازگاری دارند و کاملا بدون ضرر می باشند. الیاف پلی پروپیلن بهترین ماده برای تقویت و استفاده در بتن و ملات های ساختمانی می باشد.

استفاده از این ماده در بتن باعث می شود که شکل گیری ترک انقباضی به تاخیر بیفتد و عرض ترک را کاهش دهد و نیز باعث افزایش خواص جذب انرژی و مقاومت در برابر آتش بتن شود. یکی از بهترین مشخصه های این الیاف کاهش دادن یا حذف کردن آرماتورها و فولاد های تقویت کننده و هم چنین افزایش دوام سازه است.

در ادامه به کاربرد این محصول و فروش الیاف پ پ در کرمانشاه می پردازیم.

مزیت های استفاده از الیاف سفید

قیمت فروش این الیاف و قیمت بتن الیافی تولید شده با آن مقرون به صرفه می باشد. الیاف پلی پروپیلن با اغلب فرآیندها و تکنیک ها سازگار هستند و کاربردهای مختلفی دارند. این ماده پایین ترین وزن مخصوص را در بین مواد پلاستیکی دارد در نتیجه برای دستیابی به محصول نهایی با ویژگی مورد نظر به مقدار کمتری از این محصول نیاز خواهد بود.

در ادامه کاربرد این محصول و فروش الیاف پ پ در کرمانشاه را توضیح خواهیم داد.

الیاف سفید سایز 6

 الیاف سفید سایز 12

کاربردهای الیاف پ پ چیست؟

از الیاف پلی پروپیلن برای کنترل ترک در محصولاتی که در آن ها سیمان وجود دارد استفاده می کنند. این مواد برای ترمیم لکه ها و اجرای تیغه های نازک هم استفاده می شود. هم چنین این الیاف در سدها، مخازن آب، ساخت سیلوها و تونل ها مورد استفاده قرار می گیرند.  الیاف پلی پروپیلن در پروژه های اجرای بتن، بتن سبک و در ملات و گچ برای کاهش جمع شدگی های ناشی از آن و برای افزایش دادن دوام کاربرد دارند.

در ادامه ی متن به طریقه ی مصرف آن اشاره خواهیم کرد.

فروش الیاف پ پ در کرمانشاه
فروش الیاف پ پ در کرمانشاه

طریقه مصرف الیاف پ پ چیست؟

مقدار مصرف الیاف پ پ بین 0.8 الی 2 کیلوگرم بر متر مکعب است که این میزان با توجه به نوع  الیاف و محل مصرف تغییر می کند. این الیاف را می توان مستقیم به بتن در هنگام اختلاط پس از اضافه شدن کلیه ی مصالح در آخر اختلاط اضافه نمود، باید توجه شود که اختلاط باید حداقل 4 تا 5 دقیقه پس از اضافه شدن آن ادامه یابد. در ادامه ی مطلب می خواهیم راجع به مشخصات فنی این الیاف و فروش الیاف پ پ در کرمانشاه صحبت کنیم با ما تا انتهای متن همراه شوید.

مشخصات فنی محصول

نوع این ماده الیاف است و جنس آن پلی پروپلین یا همان الیاف پ پ می باشد که وزن آن 0.91 گرم بر سانتی متر مکعب است. دمای ذوب آن 165 درجه ی سانتی گراد می باشد. مقدار ازدیاد طول آن 80 درصد و مقاومت کششی آن 400 مگاپاسکل است  که می توان 3 سال آن را در محیط مناسب و خشک نگهداری کرد.

تا اینجا الیاف پ پ را توضیح دادیم و دانستیم که این ماده چیست و چه کاربردهایی دارد اکنون در ادامه ی مقاله درباره ی انواع آن و فروش الیاف پ پ در کرمانشاه صحبت خواهیم کرد.

انواع الیاف پلی پروپیلن

این ماده به دو نوع بازیافتی و غیربازیافتی وجود دارد که نوع بازیافتی آن سیاه رنگ است و نسبت به نوع غیربازیافتی  آن ضعیف عمل می کند.

فروش الیاف پ پ در کرمانشاه
فروش الیاف پ پ در کرمانشاه

نحوه خرید الیاف پ پ

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی هزینه ها با تولیدکنندگان و فروشندگان معتبر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس : 09001887000‏

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.