فروش الیاف پ پ در خوزستان

الیافی ساخته شده با پلی پروپیلن که به اختصار به آن پ پ می گویند. پ پ در دسته مواد پلیمری قرار می گیرد و از آن برای مسلح کردن بتن استفاده می کنند. در این متن قرار است در مورد مشخصات و فروش الیاف پ پ در خوزستان صحبت کنیم، اگر به این اطلاعات نیاز دارید تا پایان مقاله با ما همراه باشید. 

مطالعه بیشتر: الیاف پ پ

فروش الیاف پ پ در خوزستان
فروش الیاف پ پ در خوزستان

توضیحاتی در مورد الیاف پلی پروپیلن

الیاف پ پ در میان مواد جدید قرار می گیرد که مصرف بالایی دارد و از نظر میزان تولید با 4 میلیون در سال بعد از موادی همچون پلی استر، پلی آمید و آکرلیک در مکان چهارم قرار دارد. در مورد تاریخچه ی استفاده از این ماده می توان گفت اولین بار مهندسان آمریکایی در سال 1965 از آن به عنوان تقویت کننده ی بتن استفاده کردند.

اندازه ی الیاف

در سایزهای 12، 18 و 6 میلی متری تولید می شوند، طرز استفاده از این مواد به شکل زیر است:

برای اطلاع از نحوه فروش الیاف پ پ در خوزستان متن را تا انتها بخوانید.

تاثیرات مهم الیاف پ پ در بتن

الیاف پ پ ترک هایی که در اثر تبخیر سریع آب درون بتن ایجاد می شود را حذف می کند به این شکل که این الیاف را در ترکیب بتن می ریزند و به کمک آن از تبخیر بالای آب جلوگیری می شود. از آن جا که این ماده باعث افزایش مقاومت بتن می شود پس می توان آن را برای تقویت بتن به کار رفته در کفسازی محل عبور و مرور ماشین های سنگین به کار برد. به منظور تقویت بیشتر پ پ را می توان با موادی مانند الیاف فولادی و الیاف ماکرو سنتتیک ترکیب نمود. امروزه از الیاف پ پ به صورت چاپد شده در مسلح سازی بتن مصرف می گردد.

همچنین مقاومت خمشی و کششی بتن را بالا می برد و باعث افزایش سفتی و افزایش مقاومت در برابر ضربه می گردد. الیاف پ پ مورد گسیختگی بتن را افزایش می بخشد. برای اطلاع از شرایط فروش الیاف پ پ در خوزستان متن را تا انتها بخوانید.

فروش الیاف پ پ در خوزستان
فروش الیاف پ پ در خوزستان

ویژگی های الیاف پ پ

کاربرد الیاف پلی پروپیلن

در ادامه به شرایط فروش الیاف پ پ در خوزستان اشاره خواهیم کرد.

الیاف سفید سایز 6

 الیاف سفید سایز 12

الیاف پ پ چیست؟

این ماده از راه پلیمریزاسیون زنجیره ای مونومرهای پروپن و به کمک فرآیند ذوب ریسی تولید می گردد. پ پ ماده ای سخت و مقاوم است که در برابر حریق پایداری زیادی دارد. همچنین  پ پ خاصیت آنتی استاتیک، نارسانایی و غیر مغناطیسی دارد. الیاف پلی پروپیلن برای محیط زیست و انسان بی خطر است چرا که ماده ای خنثی محسوب می شود. به دلیل همین ویژگی در صنایع غذایی، پزشکی و بهداشتی قابل استفاده است.

فروش الیاف پ پ در خوزستان
فروش الیاف پ پ در خوزستان

خرید الیاف پ پ

به منظور اطلاع از شرایط نگهداری این ماده می توانید به میحث 5 مقررات ملی ساختمان مراجعه کنید.

برای اطلاع از شرایط فروش الیاف پ پ در خوزستان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرد، همچنین از این طریق می توانید از راهنمایی های مشاوران ما بهره مند شوید. از اینکه متن را تا پایان مطالعه کردید از شما سپاسگزاریم.

شماره تماس : 09001887000‏

 

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.