فروش الیاف پ پ در کردستان

الیاف پلی پروپیلن یکی از افزودنی های بتن به شمار می رود که آن را به بتن اضافه می کنند و باعث مقاومت بتن می شود.  امروزه استفاده از این ماده در صنعت ساختمان سازی جایگاه ویژه ای دارد و استفاده از آن روندی افزایشی دارد.  در این متن می خواهیم این ماده را برای شما توضیح دهیم و بفهمیم چه کاربردی دارد. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا درباره ی فروش الیاف پ پ  در کردستان نیز صحبت کنیم.

مطالعه بیشتر: الیاف سفید 

فروش الیاف پ پ در کردستان
فروش الیاف پ پ در کردستان

توضیحاتی در مورد الیاف پ پ

الیاف پلی پروپیلن از به هم پیوستن پلیمرهای پ پ به صورت خطی تشکیل می شوند که این محصول یک ماده ی افزودنی می باشد. این الیاف در دو شکل الیاف و نخ های نواری وجود دارند. الیاف پلی پروپیلن در رده ی چهارم بعد از الیاف پلی استر، نایلون و اکریلیک جای دارند. این الیاف قیمت بسیار مناسبی دارند به همین علت است که توجه کارخانه داران بسیاری را به سمت خود جلب کرده است.

در ادامه ی متن می خواهیم به بررسی ویژگی ها و کاربرد این مواد و فروش الیاف پ پ در کردستان بپردازیم.

از این ماده به عنوان افزایش دهنده مقاومت بتن و ملات های گچی استفاده می شود.

موارد کاربرد چیست؟

از این الیاف برای تولید طناب پلاستیکی، نخ ها و توری های پلاستیکی استفاده می کنند. کاربرد الیاف پ پ در صنعت شیلات برای تولید تورهای ماهیگیری و طناب صیادی است. در صنعت نساجی از این مواد برای تولید کفپوش های تافتینگ، نخ خامه قالی، الیاف کفپوش های نمدی، فرش،  پارچه های ژئوتکستایل استفاده می کنند. این مواد در صنعت بسته بندی برای تولید محصولاتی از جمله: نخ بیلر، توری بسته بندی، نخ یونجه، نخ دروگر، کیسه ی توری، توری پیازی و محافظ کاربرد دارند.در صنعت کشاورزی نیز این الیاف پ پ جهت تهیه طناب پلی پروپیلن، نخ کشاورزی و نخ گلخانه مورد استفاده قرار می گیرند.

کاربرد دیگر این مواد در صنعت ساختمان سازی است که جهت کنترل ترک در بتن آماده، بتن پیش ساخته ، نمد سقف، تعمیر روسازی، ترمیم لکه ها و اجرای تیغه ی نازک، سدها و مخازن آب، ساخت تونل و سیلوها از آن ها استفاده می کنند.

در ادامه به روش تولید این محصول و فروش الیاف پ پ در کردستان اشاره خواهیم کرد.

فروش الیاف پ پ در کردستان
فروش الیاف پ پ در کردستان

روش تولید به چه صورت است؟

همان طور که گفته شد الیاف پ پ از به هم پیوستن پلیمرهای پلی پروپیلن تشکیل می شوند که در شرایط  با رطوبت ملایم و با فشار با روش ذوب ریسی به وجود می آیند. کاتالیست زیگلر-ناتا که حدود 90 درصد تبلور دارد پلیمری ایزوتاکتیک است که در تولید این الیاف نقش دارد. ساختار شیمیایی الیاف  پ پ نامتقارن می باشد به همین علت فرآیند پلیمریزاسیون آن می تواند باعث به وجود آمدن سه نوع توالی در ساختار پلیمر حاصله شود.

در ادامه ی متن به خاصیت ها و ویِژگی های الیاف پلی پروپیلن و فروش ایلاف  پ پ در کردستان می پردازیم.

الیاف پ پ سایز 6

 الیاف پ پ سایز 12

ویژگی ها و خواص الیاف پ پ چیست؟

در ادامه می خواهیم با هم مشخصه های فیزیکی و شیمیایی این مواد را بررسی کنیم.

مشخصات فیزیکی و شیمیایی 

در ادامه ی مطلب در باره ی نحوه خرید این محصول و فروش الیاف پ پ در کردستان صحبت می کنیم.

فروش الیاف پ پ در کردستان
فروش الیاف پ پ در کردستان

نحوه خرید الیاف پ پ

الیاف پ پ نسبت به الیاف های دیگر قیمت مناسبی دارند. برای اطلاع از هزینه ها باید با فروشندگان و تولیدگنندکان معتبر تماس بگیرید.

شماره تماس : 09001887000‏

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.