فروش الیاف پ پ در مشهد

ماده ای پلیمری که به شکل تارهای بسیار نازک تولید می شود و از آن برای تقویت و مسلح کردن بتن استفاده می کنند نام اصلی این ماده پلی پروپیلن است که به صورت مختصر به آن پ پ می گویند. در این مقاله قصد داریم در مورد خصوصیات، کاربرد و فروش الیاف پ پ در مشهد اطلاعاتی در اختیار شما خوانندگان گرامی قرار دهیم پس تا پایان با ما همراه باشید. 

مطالعه بیشتر: الیاف سفید 

فروش الیاف پ پ در مشهد
فروش الیاف پ پ در مشهد

توضیحاتی در مورد الیاف پ پ

این ماده پس از پلی استر و پلی آمید و آکرلیک در رده ی چهارم تولید و مصرف در دنیا قراردارد بنابراین به عنوان ماده ای پر مصرف شناخته می شود. پ پ جز مواد جدید است و سالانه بیش از 4 میلیون تن از آن تولید می شود. در سال 1965 برای اولین بار مهندسان آمریکایی پ پ را برای تقویت بتن در آن ریختند.

این رشته ها در طول های 12، 18 و 6 میلی متری تولید می شوند که 12 و 18 میلی متری در بتن و سایز 6 میلی متری در ملات های گچی مورد استفاده قرار می گیرد.

الیاف پ پ سایز 6

الیاف پ پ سایز 12

اثرات پ پ روی بتن

در ادامه در مورد شرایط فروش الیاف پ پ در مشهد صحبت خواهیم کرد.

فروش الیاف پ پ در مشهد
فروش الیاف پ پ در مشهد

ویژگی های الیاف پ پ

پلاستیک مهندسی چیست؟

برای اینکه پ پ سفت تر و انعطاف پذیرتر شود به آن اتیلن اضافه می کنند، این ماده که می توان مات یا شفاف باشد پلاستیک مهندسی نامیده می شود.

تعدادی از کاربردها ی مهم الیاف پ پ:

برای اطلاع از شرایط فروش الیاف پ پ در مشهد متن را تا انتها بخوانید.

فروش الیاف پ پ در مشهد
فروش الیاف پ پ در مشهد

الیاف پ پ چیست؟

در فرآیند ذوب ریسی الیاف پ پ از پلیمریزاسیون زنجیره ای مونومر پروپن به دست می آید. این ماده در برابر حرارت و حریق بسیار مقاوم است و از ویژگی های دیگر آن می توان به آنتی استاتیک بودن، نارسانا بودن و غیر مغناطیسی بودنش اشاره کرد. الیاف پ پ بی بو و خنثی است و با محیط زیست سازگاری بالایی دارد به همین دلیل به محیط زیست آسیب نمی زند و برای سلامتی انسان تهدید محسوب نمی شود. به همین دلیل در صنایع دارویی، غذایی و بهداشتی به کار می رود.

در ادامه در مورد شرایط فروش الیاف پ پ در مشهد صحبت خواهیم کرد.

خرید الیاف پ پ

برای نگهداری از الیاف پ پ شرایط خاصی مورد نیاز است تا خواص آن به خوبی حفظ شود به عنوان مثال باید آن را درجای خشک و خنک و به دور از تابش مستقیم آفتاب و در دمای 5+ تا 35+ نگهداری کنید. همچنین برای خرید این محصول پر کاربرد و اطلاع از شرایط فروش الیاف پ پ در مشهد با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

از اینکه تا پایان با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم.

شماره تماس : 09001887000‏

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.