فروش روان کننده بتن در کرمان

برای اینکه بتن مقاوم تر باشد و بهتر عمل کند محصولاتی را تحت عنوان افزودنی های بتن تولید کرده اند. این افزودنی ها در انواع و به مقاصد مختلفی در بتن ریخته می شوند. اگر بخواهیم به تعدادی از این محصولات اشاره کنیم، می توانیم از روان کننده، ضد یخ، ابر روان کننده، فوق روان کننده و زودگیر و کندگیر کننده بتن نام ببریم. با ادامه ی مطلب همراه باشید تا اطلاعاتی در باب فروش روان کننده بتن در کرمان ارائه دهیم.

بتن را می توان پر مصرف ترین متریال در زمینه ی ساختمان سازی و پروژه های عمرانی دانست. بنابراین این ماده نقش مهمی در مقاومت ساختمان ایفا می کند.

مطالعه بیشتر: فروش روان کننده بتن

فروش روان کننده بتن در کرمان
فروش روان کننده بتن در کرمان

 

توضیح روان کننده

اگر به اسم روان کننده دقت کنیم متوجه می شویم که این ماده سبب روان شدن بتن می شود. در بتن معمولی و در صورتی که روان کننده در بتن نریزیم با آب باید آن را روان کنیم. آب زیاد باعث می شود مقاومت بتن کاهش پیدا کند. چنانچه از روان کننده برای روان سازی بتن استفاده شود از مقدار آب در ترکیب بتن خواهیم کاست و در این صورت بدون اینکه تغییری در مقاومت بتن ایجاد شود، کارایی و روانی آن افزایش پیدا می کند. در ادامه بیشتر در مورد فروش روان کننده بتن در کرمان صحبت خواهیم کرد.

به طور کلی می توان گفت علاوه بر سه ماده ی اصلی تشکیل دهنده ی بتن یعی سیمان، آب و سنگدانه، افزودنی ها هم نقش بسیار مهمی دارند و به حذف عیب های بتن کمک می کنند. در بتن آب نقش روان کننده را دارد، سیمان مواد مختلف را بعد از انجام واکنش شیمیایی با آب به یکدیگر می چسباند و سنگدانه های مختلف از جمله شن و ماسه نقش پر کننده در بتن را دارند.

هرچه بتن روان تر باشد و دانه بندی بهتری داشته باشد، ذرات ریز و درشت به خوبی با هم ترکیب می شوند و اجزای ریزتر تمامی خلل و فرجی که ممکن است در لا به لای ذرات درشت تر وجود داشته باشد را پر می کنند و به این ترتیب بتن پس از سخت شدن به جسمی سخت و نفوذ ناپذیر تبدیل می شود.

بتنی که در آن روزنه وجود نداشته باشد و نفوذ ناپذیر باشد در برابر هجوم آب و یون و سولفات از خود مقاومت نشان می دهد و علاوه بر اینکه بتن دیرتر خراب می شود از آرماتورها هم محافظت می کند.

همان طور که می دانید فولاد در برابر آب، یون و سولفات ضعیف است و دچار خوردگی می شود.

برای اطلاع از نحوه ی فروش روان کننده بتن در کرمان به ادامه ی مطلب توجه فرمایید.

ویژگی های مثبت  روان کننده بتن

برای آشنایی بیشتر با شرایط فروش روان کننده بتن در کرمان به ادامه ی متن توجه کنید.

 

فروش روان کننده بتن در کرمان
فروش روان کننده بتن در کرمان

معایب روان کننده بتن

اگر از این محصول در مقادیر نامناسب در بتن ریخته شود باعث به وجود آمدن مشکلاتی مانند کندگیر شدن بتن، آب انداختگی و جداشدگی اجزای بتن از هم می شود. رخ دادن چنین مواردی باعث کاهش غیرقبل قبول مقاومت بتن می شود. بنابراین سعی کنید برای تهیه ی بتن و رسیدن به طرح اختلاط مناسب از کارشناسان کمک بگیرید. این محصول ممکن است بر پایه ی کربوکسیلات، لیگنو سولفات و … تولید شده باشد. به همین دلیل هر کدام از آن ها شرایط خاصی دارند که در صورت استفاده باید در نظر گرفته شود تا به بهترین نتیجه ممکن دست پیدا کنید.

به دلیل فروش روان کننده بتن در کرمان و سایر شهرها این ماده به راحتی در دسترس همگان است.

 

خرید روان کننده بتن

با توجه به اهمیت بالای روان کننده، فوق روان کننده و ابر روان کننده این محصولات را می توان در دسته محصولات پر فروش قرار داد. برای اطلاع از نحوه فروش روان کننده بتن در کرمان با مراکز فروش معتبر تماس بگیرید.

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.