فروش الیاف پ پ در کرج

الیاف پلی پروپیلن با نام اختصاری الیاف پ پ یک پلیمر است و در صنعت ساختمان سازی به ویژه در بتن کاربرد فراوانی دارد. در این متن می خواهیم این الیاف، کاربردها، ویژگی ها و فروش الیاف پ پ در کرج را بررسی کنیم تا پایان با ما همراه باشید.

مطالعه بیشتر: الیاف پ پ چیست؟

فروش الیاف پ پ در کرج
فروش الیاف پ پ در کرج

تعریف الیاف پ پ

به رشته های بسیار نازکی گفته می شود که باعث حذف ترک های مویی و عمیق در بتن می شوند. در توضیح چگونگی عملکرد این الیاف می توانیم بگوییم که در بتن به دلیل سرعت بالای تبخیر آب، این ماده دچار انقباض و انبساط های شدیدی می شود، الیاف پ پ باعث جلوگیری از تبخیر زود هنگام آب و به تبع آن مانع از رخ دادن انقباض های شدید می شوند و به این صورت بتن دچار ترک خوردگی نخواهد شد. پس مهمترین عملکرد الیاف پ پ در بتن را می توان همین حذف ترک های عمیق و سطحی دانست.

در ادامه در مورد شرایط فروش الیاف پ پ در کرج صحبت خواهیم کرد.

همچنین وقتی الیاف پ پ به ترکیب بتن اضافه می شود کمک می کند اجزای تشکیل دهنده آن با پیوستگی بیشتری به هم می چسبند بنابراین بتن در برابر نیروهای مختلف مانند نیروی کششی، خمشی، برشی و فشاری مقاوم می شود.

در توضیح نیروی کششی می توان گفت که یکی از نقاط ضعف بتن در مقابله با این نیرو است. الیاف پ پ با پیوستگی که در بتن ایجاد می کند باعث می شود پس از اعمال نیروی فشاری، بتن در ناحیه ی کشش دچار پارگی و از هم گسیختگی نشود. به عبارت ساده تر بتن با الیاف پ پ مسلح می شود زیرا این الیاف به طور کامل و یکنواخت در سرتاسر ترکیب بتن پراکنده می شوند و برای آن یک اسکلت می سازند.

فروش الیاف پ پ در کرج
فروش الیاف پ پ در کرج

ابعاد الیاف پ پ

این ماده در سایزهای 6،12 و 18 میلی متری در بازار عرضه می شود که سایز 12 و 18 برای استفاده در بتن و سایز 6 برای مصرف در ملات های گچی و نازک تولید می گردد.

 

الیاف پ پ سایز 6

 الیاف پ پ سایز 12

 

عملکرد الیاف پ پ

 

کاربرد الیاف پ پ

برای آشنایی با نحوه فروش الیاف پ پ در کرج متن را تا انتها مطالعه کنید.

 

مقدار استفاده

این مقدار بر اساس شرایط هر پروژه متفاوت خواهد بود اما به طور معمول بین 1 تا 2 کیلوگرم برای هر متر مکعب مقدار مناسبی است. این مقدار برای دال ها 1 کیلوگرم در هر متر مکعب در نظر گرفته شده است و در قطعات پیش ساخته ی بتنی به دلیل اینکه به مقاومت خمشی نیاز دارند، بیشتر استفاده می شود.

با توجه به فروش الیاف پ پ در کرج دسترسی به این ماده به آسانی انجام می گیرد.

فروش الیاف پ پ در کرج
فروش الیاف پ پ در کرج

 شرایط نگهداری

به دلیل اینکه این ماده از نظر شیمیایی خنثی است (با مواد دیگر واکنش شیمیایی انجام نمی دهد) به محیط زیست و سلامت انسان آسیب نمی زند و یکی از دلایل استفاده از الیاف پ پ در صنایع پزشکی و بسته بندی همین موضوع است. البته لازم است دقت کنید که از تماس آن با چشم و دهان خودداری کنید. چنانچه با پوست بدنتان تماس پیدا کرد، محل تماس را فورا با آب خنک بشویید.

 

خرید الیاف پلی پروپیلن

برای اطلاع از قیمت ها با دفتر فروش الیاف پ پ در کرج تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09001887000

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.