فروش الیاف پ پ در اصفهان

الیاف پ پ (pp) نام اختصاری ماده ای پلیمری به نام الیاف پلی پروپیلن است. این ماده را می توان مسلح کننده ی بتن در نظر گرفت تا حدی که در برخی از شرایط می تواند به جای میلگرد، بتن را مسلح کند. با این مقاله همراه باشید تا شما را با مشخصات، کاربردها و فروش الیاف پ پ در اصفهان آشنا کنیم.

مطالعه بیشتر: : الیاف پ پ

 

فروش الیاف پ پ در اصفهان
فروش الیاف پ پ در اصفهان

نحوه استفاده از الیاف پ پ

این ماده را می توان یکی از مواد جدید دانست که کاربرد زیادی دارد و پس از موادی مانند پلی استر، پلی آمید و آکریلیک در رده ی چهارم تولید و مصرف قرار گرفته است.

این ماده نخستین بار در سال 1965 توسط مهندسان آمریکایی بود که به منظور مقاوم کردن بتن مورد استفاده قرار گرفت و امروزه در حدود 4 میلیون الیاف در سال تولید می شود.

سایزبندی

الیاف پ پ سایز 6

الیاف پ پ سایز 12

این ماده مقاومت مکانیکی و شیمیایی بتن را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد، به همین دلیل مصرف این ماده نیز در سال های اخیر افزایش داشته است.

برای اطلاع از شرایط فروش الیاف پ پ در اصفهان متن را تا انتها بخوانید.

 

تاثیرات الیاف در بتن

انقباض های شدید باعث می شود در بتن ترک های زیادی ایجاد شود، این انقباض ها در اثر تبخیر سریع آب درون ترکیب بتن اتفاق می افتد. به منظور جلوگیری از ایجاد این ترک ها در بتن از الیاف پ پ استفاده می کنند چرا که این الیاف از تبخیر شدن سریع آب جلوگیری می کنند.

کاربرد دیگر این الیاف استفاده از آن در مسلح کردن بتن کف مکان هایی است که ماشین آلات سنگین در آن ها تردد می کند چرا که این ماده به همراه الیاف فولادی و ماکرو سنتتیک می تواند استحکام بالایی در بتن ایجاد کند. امروزه از الیاف پ پ به شکل چاپد شده در مسلح سازی بتن استفاده می کنند.

به دلیل اینکه این ماده در بتن یک شبکه اسکلت مانند ایجاد می کند که بتن را مسلح خواهند کرد، باعث افزایش سفتی و مقاومت در برابر ضربه ی بتن می شود. همچنین الیاف پ پ مود گسیختگی بتن را بهبود می بخشد.

فروش الیاف پ پ در اصفهان
فروش الیاف پ پ در اصفهان

ویژگی ها

از نظر سختی در رده ی قابل قبولی قرار دارد و در برابر حمله شیمیایی و باکتریایی مقاوم است. یکی از ویژگی های مهم این ماده این است که روش هایی وجود دارد که با آن ها می توانند مقاومت الیاف را افزایش دهند. میزان بلورینگی در پ پ هفتاد درصد و چگالی آن 0.9 گرم بر سانتی متر مکعب عنوان شده است.

از کاربردها ی مهم الیاف پ پ

قابل استفاده در ساخت قطعات خودرو، بلندگو، وسایل آزمایشگاهی، فرش، ماشین برچسب زنی، مواد بسته بندی، مبلمان و وسایل تزیینی، طناب و کابل، مواد پلاستیکی، قالب های بازیافت شدنی و …

در ادامه در مورد شرایط فروش الیاف پ پ در اصفهان اطلاعاتی ارائه خواهیم داد.

الیاف پ پ چیست؟

از طریق پلیمریزاسیون زنجیره ای مونومرهای تشکیل دهنده ی پروپن الیاف پ پ تشکیل می شود، این اتفاق طی فرآیند ذوب ریسی رخ خواهد داد. الیاف پ پ در برابر آتش گرفتن بسیار مقاوم هستند و به طور کلی ماده ای سخت و مقاوم به شوار می روند. از دیگر ویژگی های این الیاف می توان به استاتیک، نارسانا و غیر مغناطیسی بودن آن اشاره نمود.این ماده از نظر شیمیایی خنثی و بی بو است به همین دلیل در رده مواد حساسیت زا قرار نمی گیرد و برای محیط زیست و سلامت انسان بی خطر است.این ویژگی سبب می شود از آن در صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی استفاده کنند.

بنابراین این الیاف بهترین ماده به منظور تقویت بتن و ملات های ساختمانی به شمار می رود. برای اطلاع از فروش الیاف پ پ در اصفهان به ادامه متن توجه کنید.

فروش الیاف پ پ در اصفهان
فروش الیاف پ پ در اصفهان

خرید الیاف پ پ

برای نگهداری از الیاف پ پ شرایط خاصی وجود دارد که در مبحث 5 مقررات ملی بیان شده اند. همچنین می توانید برای اطلاع از شرایط فروش الیاف پ پ در اصفهان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

شماره تماس: 09001887000‏

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.