فروش الیاف پ پ در تهران

در میان موادی که به تولید بتنی بهتر کمک می کنند، می توان نام الیاف پ پ را هم دید. این ماده در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد برای اطلاع از ویژگی های الیاف پ پ یا همان پروپیلن و شرایط فروش الیاف پ پ در تهران این متن را تا پایان بخوانید.

مطالعه بیشتر: الیاف پ پ چیست؟

فروش الیاف پ پ در تهران
فروش الیاف پ پ در تهران

تعریف الیاف پ پ

این ماده از رشته های بسیار نازکی تشکیل شده است که کارهای مهمی انجام می دهند در ادامه به مهم ترین تاثیرات الیاف پ پ در بتن اشاره می کنیم:

  1. گاهی در بتن به دلایل مختلف مانند گرمی هوا، آب ترکیب به سرعت تبخیر می شود و این مسئله موجب ایجاد انقباض های شدید در بتن خواهد شد. بتنی که در زمان عمل آوری دچار انقباض های شدید شود پس از خشک شدن ترک های عمیق و سطحی در آن رخ خواهد داد. استفاده از الیاف پ پ از تبخیر سریع آب بتن و اتفاقات بعدی آن جلوگیری می کند.
  2. دومین تاثیر مهم این ماده روی بتن، ایجاد پیوستگی زیاد بین اجزای تشکیل دهنده ی بتن است که این موضوع سبب می شود در برابر خمش، کشش و برش مقاوم شود.
  3. کمبود مقاومت در برابر نیروی فشاری یکی از نقاط ضعف مهم بتن محسوب می شود، الیاف پ پ در ترکیب آن پراکنده می شوند و مانند یک شبکه ی به هم پیوسته باعث تشکیل اسکلت در بتن می گردند همین مسئله آن را در برابر نیروهای فشاری مقاوم می کند و ضعفش را بر طرف می سازد.

به عبارتی می توان گفت الیاف پلی پروپیلن نقش مسلح کردن بتن را برعهده دارند.

 

ابعاد الیاف پ پ

رشته های الیاف پ پ در سایزهای 2، 12 و 18 میلی متری تولید می شوند. از اندازه ی 12 و 18 میلی  متری در بتن و از 6 میلی متری در ملات های گچی و نازک استفاده می شود.

 

انواع تاثیر الیاف پلی پروپیلن روی بتن

فروش الیاف پ پ در تهران
فروش الیاف پ پ در تهران

انواع کاربرد الیاف پ پ

با فروش الیاف پ پ در تهران و سایر شهرها این ماده به راحتی در دسترس استفاده ی همگان است.

 

مقدار استفاده از الیاف پ پ

میزان استفاده از الیاف پ پ بسته به شرایط پروژه از 1 تا 2 کیلوگرم متفاوت است.

در ادامه به فروش الیاف پ پ در تهران اشاره خواهیم کرد.

 

مشخصات فنی الیاف

برای اطلاع از شرایط فروش الیاف پ پ در تهران متن را تا انتها بخوانید.

فروش الیاف پ پ در تهران
فروش الیاف پ پ در تهران

خرید الیاف پ پ

به منظور کسب اطلاع دقیق از شرایط فروش الیاف پ پ سایز 6 و الیاف پ پ سایز 12 ارتباط با کارشناسان ما می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

نکته  ی مهم در مورد این ماده خنثی بودن آن است. خنثی به ماده ای گفته می شود که با مواد دیگر واکنش شیمیایی انجام نمی دهد و به همین دلیل برای محیط زیست بی خطر است اما توجه داشته باشید که از تماس مستقیم با پوست جلوگیری کنید.
شماره تماس: 09001887000

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.