فروش رزین سنگ مصنوعی در سمنان

رزین سنگ مصنوعی یکی از افزودنی هایی است که امروزه در صنعت ساختمان سازی جایگاه ویژه ای دارد و مورد استفاده قرار می گیرد و موجب روانی و مقاومت بتن می شود که در این مقاله سعی داریم این ماده و خصوصیات و ویژگی های آن و فروش رزین سنگ مصنوعی در سمنان را با هم بررسی کنیم.

پیشنهاد می شود پیش از مطالعه ادامه صفحه، به مقاله زیر مراجعه کنید.

رزین سنگ مصنوعی

"<yoastmark

رزین سنگ مصنوعی چیست؟

رزین سنگ مصنوعی یک ماده با پایه ی پلی کربوکسیلات اتر می باشد که با افزودنی های دیگری تقویت می شود  که موجب کاهش نسبت آب به سیمان در سنگ مصنوعی و هم چنین باعث تولید بتن مقاوم  می شود.

در ادامه می خواهیم بدانیم که کاربرد های رزین سنگ مصنوعی چیست و درباره ی فروش رزین سنگ مصنوعی در سمنان صحبت کنیم.

 

کاربرد رزین سنگ مصنوعی

در ادامه مشخصات فنی رزین سنگ مصنوعی را توضیح می دهیم و درباره ی فروش رزین سنگ مصنوعی در سمنان اطلاعاتی را ارائه خواهیم داد.

 

مشخصات فنی رزین سنگ مصنوعی چیست؟

حالت فیزیکی مایع
رنگ قهوه ای تا زرد کمرنگ
 Ph 8
یون کلر ندارد

روش مصرف

این محصول را به روش های مختلفی که به آب و هوای منطقه بستگی دارد استفاده می کنند. می توان این ماده را قبل از بتن ریزی با بتن مخلوط کرد و  تقریبا حداقل 3 دقیقه برای اختلاط کامل این ماده با بتن زمان لازم است هم چنین می توان رزین سنگ مصنوعی را ابتدا با مقداری آب مخلوط کرد و به تدریج آن را به بتن اضافه نمود.

تا اینجا اطلاعاتی درباره ی این ماده گفته شد در ادامه به فروش رزین سنگ مصنوعی در سمنان می پردازیم.

"<yoastmark

مزیت های رزین سنگ مصنوعی

استفاده ازاین مواد در تولید سنگ مصنوعی مقاومت بسیار زیادی تولید می کند که این مقاومت در کارخانه های تولید قطعات بتنی و موزاییک پلیمری مورد توجه قرار گرفته است.

استفاده از رزین سنگ مصنوعی آب مصرفی مخلوط سیمانی و هوای اضافی را کاهش می دهد که این موارد باعث تولید بتنی با کیفیت خواهد شد. بتنی که دوام و پایداری آن بالا باشد نه تنها در زمان طولانی بدون مشکل باقی می ماند در هزینه و مصرف منابع طبیعی هم صرفه جویی می شود.

به علت روان شدن مخلوط سیمانی در اثر استفاده از این محصول به هنگام ریختن در قالب موزاییک و فرآورده های سنگ مصنوعی به ویبره ی کمتری نیاز است و مدت زمان مورد نیاز این فرآیند هم به دلیل شکل پذیری راحت مخلوط کاهش پیدا می کند.

استفاده از رزین سنگ مصنوعی موجب غیر قابل نفوذ شدن سنگ می شود به همین دلیل این ماده را در استخرها، آب نماها ، مکان های مرطوب از جمله: سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه استفاده می کنند.

در ادامه نحوه ی عملکرد این محصول را بررسی می کنیم.

نحوه ی عملکرد رزین سنگ مصنوعی چگونه است؟

خواص این افزودنی با ابر روان کننده ی بتن شباهت دارد به گونه ای که می توان همه ی اثرات و خواص ابر روان کننده ی بتن را برای رزین سنگ مصنوعی هم در نظر گرفت.  از رزین سنگ مصنوعی برای تهیه ی مصنوعات سنگ و سمنت پلاست و موزاییک پلیمری استفاده می شود.

اگر در هنگام ساخت موزاییک رزین سنگ مصنوعی را به ماده ی اولیه آن اضافه کنند مقاومت آن تا حد چشمگیری افزایش پیدا می کند با دوام می شود و در مقابل ضربه هم آسیب نمی بیند.

هنگام استفاده از رزین سنگ مصنوعی نکات ایمنی وجود دارد که باید آن ها را رعایت کرد.

"<yoastmark

نکات ایمنی

  1. این ماده اگر برای پوست حساسیت ایجاد کند باید به پزشک مراجعه شود.
  2. به هیچ عنوان نباید با چشم تماس داشته باشد در صورت تماس باید حتما با آب فراوان شسته شود.
  3. این ماده آتش زا نیست و ضرری برای انسان ندارد اما باید نکات ایمنی را هم در نظر گرفت.

 

نحوه خرید رزین سنگ مصنوعی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ها و فروش رزین سنگ مصنوعی در سمنان می توانید با فروشندگان و تولیدکنندگان معتبر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09001887000

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.