افزودنی روان کننده بتن در آبادان

آبادان یکی از شهرهای گرمسیر کشورمان است و چنانچه  بتن ریزی در هوای گرم انجام شود لازم است نکاتی رعایت شود. به طور کلی می توان گفت شرایط جوی و آب و هوایی یکی از مسائل اثر گذار روی بتن و بتن ریزی است و باید به آن توجه ویژه ای شود. هوای گرم آب را به بخار تبدیل می کند و بدیهی است که اگر بتن در هوای گرم قرار گیرد با سرعت بیشتر از شرایط عادی آب خود را از دست می دهد این مسئله روی گیرش بتن و کیفیت نهایی آن اثرگذار است در ادامه شرایط استفاده از افزودنی روان کننده بتن در آبادان را شرح خواهیم داد.

مطالعه بیشتر: فروش روان کننده بتن

 

افزودنی روان کننده بتن در آبادان
افزودنی روان کننده بتن در آبادان

تعریف روان کننده بتن

به ماده ای گفته می شود که قابلیت روان سازی بتن را دارد و در مواردی مانند بتن ریزی در هوای گرم که اضافه کردن آب باعث کاهش دادن مقاومت بتن می شود، به کار می آید. پس این می تواند یکی از کاربردهای مهم افزودنی روان کننده بتن در آبادان باشد.

روان سازی بتن با این مکمل سبب می شود به دلیل استفاده کمتر از آب، مقاومت بتن نیز به میزان چشمگیری افزایش پیدا کند.

 

چرا از روان کننده استفاده کنیم؟

وقتی افزودنی روان کننده بتن در آبادان با مواد دیگر ترکیب می شود تغییراتی ایجاد می کند که سبب دور شدن ذرات سیمان از یکدیگر می شود (ترکیب بتن یکنواخت می شود و سیمان هدر نمی رود) حال آن که در حالت بتن بدون روان کننده ذرات سیمان به یکدیگر می چسبند و کلوخه ایجاد می شود.

 

انواع روان کننده بر اساس زمان گیرش

افزودنی روان کننده بتن در آبادان
افزودنی روان کننده بتن در آبادان

خرید افزودنی روان کننده بتن

برای خرید افزودنی روان کننده بتن در آبادان و اطلاع از قیمت ها می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. کیفیت بالا یکی از مواردی است که در زمان خرید روان کننده باید حتما به آن دقت کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

شماره تماس: 09001887000

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.