افزودنی روان کننده بتن در اسلامشهر

روان کننده های بتن در انواع مختلفی ساخته می شوند و هر کدام دارای ویژگی ها و خواص متفاوتی هستند، البته کار اصلی این مکمل، روان سازی بتن است که در تمام روان کننده ها مشترک است. برای شناخت انواع روان کننده و نحوه دسترسی به افزودنی روان کننده بتن در اسلامشهر این متن را تا انتها مطالعه فرمایید.
مطالعه بیشتر: فروش روان کننده بتن

افزودنی روان کننده بتن در اسلامشهر
افزودنی روان کننده بتن در اسلامشهر

روان کننده بتن چیست؟

به مکملی که به منظور روان ساختن بتن تولید شده است، روان کننده می گویند. اسلامپ بتن رابطه مستقیمی با میزان روانی و کارایی بتن دارد و هرچه روانی بیشتر باشد، عدد اسلامپ نیز افزایش خواهد یافت.

 

انواع روان کننده

 

روان کننده های معمولی اولین نسل تولید شده هستند که بعدها با پیشرفته تر شدن، فوق روان کننده ها که قدرتمندتر از نوع اول هستند پا به عرصه تولید بتن گذاشتند. و در نهایت در جدیدترین نسل و پیشرفته ترین حالت تا به امروز ابر روان کننده ها به بازار آمدند که از دو نوع قبلی پر قدرت تر و دارای ساختار متفاوتی هستند. از نکات مثبت این مکمل می توان به دسترسی راحت به افزودنی روان کننده بتن در اسلامشهر اشاره کرد.

 

انواع روان کننده بر اساس نحوه عملکرد

 

از تفاوت های ابر روان کننده ها با دو نوع دیگر می توان به قدرت بیشتر در کاهش میزان آب اشاره کرد که در ابر روان کننده به 35درصد نیز می رسد. ( این مقدار در هیچ روان کننده دیگری تا امروز سابقه نداشته است)

 

مزایای روان کننده ها

استفاده از افزودنی روان کننده بتن در اسلامشهر و … مزایایی به شرح زیر دارد:

افزودنی روان کننده بتن در اسلامشهر
افزودنی روان کننده بتن در اسلامشهر

سخن پایانی

استفاده از روان کننده ها تاثیرات مثبت فراوانی روی بتن دارد بنابراین به منظور خرید افزودنی روان کننده بتن در اسلامشهر و ارتباط با کارشناسان ما از طریق شماره های نوشته شده در سایت تماس بگیرید.
شماره تماس: 09001887000

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.