افزودنی روان کننده بتن در مریوان

به ماده شیمیایی که برای روان کردن بتن مصرف می شود افزودنی روان کننده بتن در مریوان گفته می شود. البته روان شدن بتن به وسیله روان کننده مزایای بی شماری دیگری هم دارد که آن را بررسی خواهیم کرد. علاوه بر بتن از روان کننده برای ساخت انواع ملات و دوغاب سیمانی هم استفاده می کنند، بنابراین یک محصول بسیار کاربردی است.

مطالعه بیشتر: فروش روان کننده بتن

 

افزودنی روان کننده بتن در مریوان
افزودنی روان کننده بتن در مریوان

تاثیرات افزودنی روان کننده بتن در مریوان

حفظ کننده کارایی بتن در مدت زمان بیشتر از شرایط عادی است، سیمان را به خوبی و به شکل یکسان و یکنواخت در کل ترکیب بتن پراکنده می کند، نفوذپذیری بتن در برابر حملات شیمیایی و سولفات را کاهش می دهد. کاهش دهنده نسبت آب به سیمان است و همچنین آن را روان می کند، بتن را شکل پذیر تر می کند و با افزایش اتصال بتن مصالح تشکیل دهنده بتن آن را مستحکم تر می کند، نیاز به سیمان را کاهش می دهد و دلیل این اتفاق واکنش بهتر آب و سیمان است، افزودنی روان کننده بتن در مریوان بتن را مقاوم می کند تا در اثر نیروی فشاری و … دچار شکستگی نشود.

عملکرد

روان

کننده

 

افزودنی روان کننده بتن در مریوان به ترکیب اضافه می شود و به دلیل اثرگذاری روی سیمان باعث می شود سیمان به طور کامل واکنش دهد و کلوخه ایجاد نشود، به این شکل میزان مصرف سیمان کاهش می یابد.

همچنین با دافعه ای که بین سیمان ایجاد می کند باعث به وجود آمدن ترکیب منسجم و یکنواخت می شود که در نهایت مقاوم و غیرقابل نفوذ شدن بتن را سبب می گردد.

 

 

نحوه مصرف

1.    برای رسیدن به بهترین میزان و نوع مصرف از نمونه طرح اختلاط که توسط آزمایشگاه بتن تعیین شده استفاده نمایید.

2.    بهترین کار این است که فاصله بین محل تولید و مصرف بتن کم باشد اما اگر طولانی بود باید از روان کننده دیرگیر کننده به مقدار مناسب استفاده نمایید.

3.    افزودنی روان کننده بتن در مریوان اگر به صورت پودر باشد باید قبل از استفاده و با مقادیر مناسب به وسیله آب به مایع تبدیل شود.

4.    افزودنی های مایع باید قبل از استفاده دقیق شوند.

5.    از ریختن روان کننده ها روی مصالح خشک جلوگیری کنید زیرا واکنش نمی دهند.

6.    نوع و جنس مصالح در مقدار مصرف و انتخاب نوع افزودنی روان کننده بتن در مریوان اثر گذار است.

7.    مقدار مناسب مصرف بین نیم تا یک و نیم درصد خواهد بود.

 

نکته مهم: روان کننده ها در آخرین مرحله اختلاط به ترکیب بتن اضافه می شوند زیرا اگر زودتر این اتفاق بیفتد، تغییرات نامناسبی در آن ایجاد می کند.

برای نگهداری از روان کننده بتن باید آن را در محل خشک و بدون رطوبت نگه دارید و اگر می خواهید در آینده (حداکثر یک سال) از آن استفاده نمایید در بسته بندی اولیه خودش قرار بگیرد.

افزودنی روان کننده بتن در مریوان
افزودنی روان کننده بتن در مریوان

خرید افزودنی روان کننده بتن در مریوان

به منظور اطلاع کامل از شرایط خرید و مشاوره رایگان در مورد افزودنی روان کننده بتن در مریوان با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

شماره تماس: 09001887000

 

 

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.