افزودنی روان کننده بتن در پاوه

ماده ای شیمیایی با ساختارهای متفاوت که به کمک مکانیزم خاص بتن را روان می کند و باعث بهبود تراکم و ایجاد دانه بندی مناسب در آن می گردد. افزودنی روان کننده بتن در پاوه مصرف بسیار بالایی دارد و امروزه به امروزه تقریبا پای ثابت تمام بتن ریزی ها خواهد بود.

مطالعه بیشتر: فروش روان کننده بتن

افزودنی روان کننده بتن در پاوه
افزودنی روان کننده بتن در پاوه

روان کننده چیست؟

نقش مهم و پررنگ بتن در ساختمان سازی غیرقابل انکار است، بنابراین افزودنی های متنوع و با خواص متفاوتی به منظور اصلاح بتن مورد استفاده قرار می گیرند. روان کننده هم یکی از همین افزودنی ها است که اتفاقا بسیار مهم و پرمصرف است و در پی روان سازی بتن مقاومت آن را نیز افزایش می دهد.

 

مزایای مهم

افزودنی ها انواع مختلفی دارند که تفاوت آن ها در ساختار و ماده شیمیایی پایه آن ها است. تقسیم بندی افزودنی روان کننده بتن در پاوه به شکل زیر است:

 

روان کننده چه می کند؟

به دلیل نحوه فروش ابر روان کننده بتن در پاوه به آسانی می توانید آن را تهیه کنید.

افزودنی روان کننده بتن در پاوه
افزودنی روان کننده بتن در پاوه

نحوه مصرف روان کننده در پاوه

برای گرفتن مشاوره در مورد نحوه مصرف افزودنی روان کننده بتن در پاوه می توانید با ما تماس بگیرید اما به طور کلی به دست آوردن میزان صحیح مصرف استفاده از نمونه طرح اختلاط در آزمایشگاه های معتبر بتن است. مصرف روان کننده بین نیم تا یک و نیم درصد در نظر گرفته شده است اما مقدار دقیق تر به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد.

 

کاربرد های روان کننده

استفاده از افزودنی روان کننده بتن در پاوه کاربردهای زیادی دارد که در این قسمت به چند کاربرد مهم اشاره می کنیم:

 

سفارش افزودنی روان کننده بتن در پاوه

بهترین زمان استفاده از افزودنی روان کننده بتن در پاوه اضافه نمودن آن در آخرین مرحله اختلاط بتن است. با ما تماس بگیرید تا در مورد قیمت و خصوصیات انواع روان کننده و نحوه خرید تمام افزودنی ها با هم صحبت کنیم.

شماره تماس: 09001887000

 

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.