افزودنی روان کننده بتن در آبگرم

روان کننده به عنوان یکی از افزودنی هایی که مصرف بالایی دارند، دارای انواع و کاربردهای زیادی است و ما دراین متن افزودنی روان کننده بتن در آبگرم را بررسی خواهیم کرد. این ماده دارای سه نوع معمولی، فوق روان کننده و ابر روان کننده است.

مطالعه بیشتر: فروش روان کننده بتن

افزودنی روان کننده بتن در آبگرم
افزودنی روان کننده بتن در آبگرم

کاربرد روان کننده

 

روان کننده ها چه حسنی دارند؟

 

به طور کلی می توان گفت کاربرد اصلی روان کننده افزایش کارایی و روانی بتن است بدون آن که مقدار بیشتری آب به آن اضافه شود. علاوه بر کاهش مقدار آب در صورت استفاده از روان کننده با کاهش مقدار سیمان نیز می توانیم به مقاومت مناسبی از بتن دست پیدا کنیم.

 

بررسی تفاوت روان کننده های مختلف

یکی از تفاوت های اصلی بین سه دسته از افزودنی روان کننده بتن در آبگرم یعنی نوع معمولی، فوق روان کننده و ابر روان کننده در قدرت عملکرد آن هاست. با گذشت زمان و به مرور قدرت روان کننده ها نیز افزایش ییدا کرد و در ابر روان کننده ها که جدیدترین نسل از این مکمل هستند به بالاترین حد خود رسید. به عبارت ساده تر برای رسیدن به یک میزان از تاثیر به فوق روان کننده بیشتری نسب و ابر روان کننده  کمتری نیاز خواهیم داشت.

تفاوت بعدی در تاثیرات ثانویه است یعنی ممکن است روان کننده ای موجب زودگیر یا دیرگیر شدن بتن شود و روان کننده دیگر فقط روی کارایی آن اثر بگذارد.

 

دلایل استفاده از روان کننده ها

به موارد زیر توجه کنید:

 

روان کننده کربوکسیلاتی

 

فوق روان کننده

افزودنی روان کننده بتن در آبگرم
افزودنی روان کننده بتن در آبگرم

روان کننده معمولی

 

برای اطلاع از شرایط خرید افزودنی روان کننده بتن در آبگرم با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

شماره تماس: 09001887000

 

 

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.