کفسازی در استان گیلان

کفسازی از مراحل نازک کاری ساختمان محسوب می شود. این مرحله اگر با بتن اجرا شود کفسازی بتنی نام می گیرد.
به دلیل مقاومت بالای بتن از این نوع کفسازی در استان گیلان برای مکان هایی که رفت وآمد زیادی دارند مانند پارکینگ، سالن های کارخانجات، سالن ورزشی و غذا خوری و مکان های دیگر با این خصوصیات استفاده می کنند.

مهم ترین نکته ای که در ارتباط با کفسازی در استان گیلان با استفاده از بتن وجود دارد اجرای اصولی و دقیق آن است.

اجرای خوب جنبه های مختلفی دارد که از میان آن ها می توان به کیفیت بالای بتن، استفاده از بتن با ویژگی های مناسب برای فضا، دقت در زیبایی و … اشاره کرد.

در صورتی که کف های بتنی حرفه ای اجرا نشوند مشکلاتی از قبیل ترک خوردگی، عدم تراز، ایجاد موج در کف و …. ایجاد خواهد شد.

انتخاب مصالح با کیفیت و اجرای اصولی کف بتنی را به ما بسپارید و برای دریافت راهنمایی های بیشتر از طریق شماره های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

 

کف بتنی

به کارگیری بتن برای کفسازی در استان گیلان به خصوص در بخش طراحی معماری موضوعی جدید محسوب می شود. این نوع کف به شرط اجرای خوب سطحی با دوام، براق، بسیار ظریف و زیبا ایجاد می کند که بیشتر در بخش های محوطه برج ها، حیاط و پارکینگ به کار می رود.

اجرای کف بتنی را در مقایسه با انواع دیگر می توان راحت در نظر گرفت که بسیار مقرون به صرفه تکمیل می گردد و در گذر زمان مقاوم تر خواهد شد. کف بتنی از نظر بصری تمیز و زیبا به نظر می رسد.

بتنی که برای کفسازی در استان گیلان به کار می رود را می توان به صورت آماده تهیه کرد. همان طور که می دانید بتن آماده سرعت اجرای بالاتری دارد و به دلیل تولید بتن در کارخانه به صورت حرفه ای، کیفیت اجرا نیز افزایش پیدا می کند (در صورت خرید بتن از کارخانه های معتبر می توانید خاطرجمع باشید که تمامی مراحل تولید بتن با دقت و زیر نظر کارشناسان صلاحیت دار انجام می گیرد).

کفسازی در گیلان
کفسازی در گیلان

انواع کف بتنی

کفسازی در استان گیلان با استفاده از بتن روش های مختلفی برای اجرا دارد که در این بخش به بررسی تعدادی از آن ها خواهیم پرداخت.

 

بتن رنگی برای کف

به بتنی که در ساخت آن رنگ به کار می رود بتن رنگی می گویند. بتن با استفاده از سیمان و رنگ های مخصوص رنگی می شود و برای معماران یک ماده جذاب در اجرای کف محسوب می شود زیرا می توانند طرح های مختلفی با آن ایجاد کنند.

 

ویژگی های بتن رنگی

 

 

بتن مسلح برای کف

از بتن مسلح نیز برای کفسازی در استان گیلان استفاده می کنند. روش اجرای کف با بتن مسلح به این شکل است که ابتدا بتن آرمه و فولاد روی کف سازه اجرا می شوند و بعد بتن روی آن قرار می گیرد.

برای افزایش مقاومت کششی زمین از این نوع بتن استفاده می کنند البته لازم است بگوییم که ترک خوردگی نیز در این روش از کفسازی در استان گیلان ایجاد نمی شود.

 

برای اجرای این نوع کف از دو روش الیاف بتن ماکرو و میکروسنتیک استفاده می کنند که ویژگی هایی از جمله افزایش طول عمر، سریع تر اجرا شدن، ارزان تمام شدن و … را موجب می شود.

از این نوع کف به دلیل مقاومت خوبی که در برابر نیروهای فشاری دارد در پارکینگ، کارخانه، برج، ساختمان و …. استفاده می کنند.

 

بتن سخت برای کف

بتنی که در این نوع کفسازی در استان گیلان به کار می رود دارای ترکیبات زیر است:

دوام و طول عمر بتن سخت نسبت به نوع معمولی چند برابر است و می توان مهم ترین ویژگی آن را آنتی استاتیک و ضد گرد و خاک بودن و مقاومت فشاری فوق العاده دانست.

این نوع کف را می توان در یک مرحله اجرا نمود که این ویژگی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باعث افزایش چشمگیر سرعت اجرا می شود. بتن سخت را می توان در رنگ های مختلف تولید نمود.

به دلیل ویژگی های خاص این نوع بتن به آن بتن زره ای نیز گفته می شود. طول عمر بسیار بالا و مقاومت عالی در مقابل شرایط اقلیمی و واکنش های شیمیایی از دیگر خصوصیات بتن سخت به شمار می رود.

کفسازی در استان گیلان
کفسازی در استان گیلان

بتن درجا برای کف

این نوع بتن در محل پروژه تولید می گردد و با استفاده از قالب برای کفسازی آماده می شود. بتن درجا به نحوی ساخته شده که انعطاف پذیری بسیار بالایی داشته باشد و می توان آن را یکی از سریع ترین روش های اجرای کفسازی در استان گیلان دانست. در شرایطی که قرار است کف سازی با قالب های بزرگ اجرا شود این روش بسیار کمک کننده خواهد بود.

 

بتن با کف پوش بتنی

کف پوش بتنی انواع مختلفی دارد و محصولی مهم برای کفسازی در استان گیلان به شمار می رود. از این نوع کف پوش در اجرای معابر و پیاده روها استفاده می کنند. به دلیل اینکه راحت اجرا می شود به صورت رایج به کار می رود و به دلیل اینکه به صورت یکپارچه اجرا نمی شود در شرایط شکستن یا خرابی به آسانی می توان قطعه آسیب دیده را تعویض نمود.

 

اگر قصد دارید کفسازی در استان گیلان انجام دهید و در جستجوی مصالح و محصولات با کیفیت و آشنایی با اکیپ حرفه ای و متعهد هستید از طریق شماره های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

اجرای هر کدام از مراحل ساختمان سازی اولویت های خاص خود را دارد و مهم است. کفسازی در استان گیلان نیز از این قاعده مستثنی نیست پس بهترین گزینه را انتخاب نمایید تا به نتیجه دلخواه برسید.

شماره تماس:09001887000

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.