فروش ژل میکروسیلیس در گیلان و رشت

بتن به عنوان مهمترین مصالح ساختمانی ایراداتی دارد که به منظور حصول بهترین نتیجه از این ماده لازم است تا با به کار بردن افزودنی های خاص این عیب ها را رفع کنیم. یکی از این مکمل های مهم که در چند سال اخیر پیشرفت های زیادی هم داشته، ژل میکروسیلیس است. با توجه به اهمیت این ماده تصمیم گرفتیم، اطلاعاتی در مورد کاربرد، قیمت و فروش ژل میکروسیلیس در گیلان و رشت ارائه دهیم و پیشتر امیدواریم مفید واقع گردد.

پایه ی ژل میکروسیلیس ماده ای به نام کربوکسیلات اتر است و ترکیباتی مانند دوده ی سیلیسی، روان ساز بتن، الیاف پلی پروپیلن، مواد ضد آب و … دارد.

این ژل به دلیل تاثیرات موثری که روی بتن، ملات های مختلف و قطعات پیش ساخته ی بتنی می گذارد گاهی سعی می کنند به جای استفاده از چند مکمل مختلف از این ژل استفاده کنند تا هم بتنی با دوام و با مقاومت بالا داشته باشند و هم هزینه ها را کاهش دهند.

از سری تاثیرات مثبت ژل میکروسیلیس می توان به ضد آب شدن بتن اشاره کرد چرا که ترکیباتی در بتن وجود دارد که آن را روان می کند و روانی بتن اگر در حد مطلوبی باشد کمک می کند تمام اجزای بتن به شکل یکنواخت با هم ترکیب شوند و بتنی آب بند و بدون حفره ایجاد شود.

وجود دوده ی سیلیسی در ترکیب ژل میکروسیلیس هم باعث افزایش روانی بتن و ترکیب شدن یکنواخت الیاف در این ماده می شود و به طبع این اتفاقات الیاف از ایجاد ترک های سطحی و عمیق در بتن جلوگیری می کند.

با استفاده از ژل میکروسیلیس (چون در آن پوزولان وجود دارد و پوزولان خاصیت سیمانی دارد) نیاز به سیمان کمتری است و مصرف آب نیز در این ترکیب کاهش می یابد و در بتن کمتر آب می اندازد و اجزای تشکیل دهنده ی آن از هم جدا نمی شوند.

از دیگر تاثیرات ژل میکروسیلیس می توان به مقاوم شدن بتن در برابر نیروهای خمشی، کششی و فشاری، همچنین متراکم شدن بتن اشاره کرد.

فروش ژل میکروسیلیس در گیلان و رشت
فروش ژل میکروسیلیس در گیلان و رشت

ژل میکروسیلیس چگونه عمل می کند؟

در گذشته به دلیل اثرات مفیدی که دوده ی سیلیسی روی بتن داشت از این ماده در بتن استفاده می کردند اما امروزه، ژل میکروسیلیس جایگزین مناسبی برای دوده ی سیلیسی شده است. در واقع می توان گفت همان دوده ی سیلیسی اما به شکل ژل و با استفاده ی راحت تراست.

در صورت ترکیب شدن میکروسیلیس با آب و هیدروکسید کلسیم واکنش شیمیایی رخ می دهد که سیلیکات کلسیم را شکل می دهد و به دلیل اینکه سیلیکات کلسیم ماده ای سخت است، مقاومت بتن هم افزایش پیدا می کند.

از دیگر تاثیرات این ژل روی بتن می توان به روانی، افزایش مقاومت مکانیکی، افزایش مقاومت خمشی و سایشی و … اشاره کرد.

تا اینجای مقاله تا حدودی با ژل میکروسیلیس آشنا شدیم، برای اطلاع از نحوه ی فروش ژل میکروسیلیس در گیلان و رشت تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

 ژل میکروسیلیس
از دیگر تاثیرات این ژل روی بتن می توان به روانی، افزایش مقاومت مکانیکی، افزایش مقاومت خمشی و سایشی و … اشاره کرد.

 

تاثیرات ژل میکروسیلیس

از دیگر ایرادات بتن مسلح، خوردگی آرماتورها است. در صورت استفاده از ژل میکروسیلیس بتن ضد آب می شود و به این شکل میلگردها از نفوذ آب و ایجاد خوردگی حفظ می شوند و ایراد بتن رفع می شود.

فروش ژل میکروسیلیس
در صورت استفاده از ژل میکروسیلیس بتن ضد آب می شود و به این شکل میلگردها از نفوذ آب و ایجاد خوردگی حفظ می شوند و ایراد بتن رفع می شود.

خرید ژل میکروسیلیس در گیلان و رشت

از ویژگی های خرید ژل میکروسیلیس تحویل در محل است که شما عزیزان می توانید از این ویژگی بهره مند شوید.
برای اطلاع بیشتر در مورد قیمت و نحوه ی فروش ژل میکروسیلیس در گیلان و رشت می توانید با تولید کنندگان و نمایندگی ها و مراکز فروش معتبر در ارتباط باشید.

فروش ژل میکروسیلیس در گیلان و رشت
فروش ژل میکروسیلیس در گیلان و رشت

 

 

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.