فروش آب بند کننده بتن در گیلان

آب بندی بتن را می توان تمام کارها و روش هایی دانست که به کمک آن ها بتن در برابر نفوذ آب و مایعات مقاوم می شود. به دلیل کاربرد زیادی که این ماده دارد در این مقاله در مورد راه های آب بند کردن آن و فروش آب بند کننده بتن در گیلان صحبت خواهیم کرد. پس تا انتهای متن با ما همراه باشید.

فروش آب بند کننده بتن در گیلان
فروش آب بند کننده بتن در گیلان

آب بند کننده بتن چیست؟

به علت اینکه بتن یک ماده ی بسیار مناسب برای ساخت سازه است روز به روز استفاده از آن رواج بیشتری پیدا کرده است اما یکسری ضعف دارد که باید حتما رفع گردند.

یکی از نقاط ضعف بتن نفوذپذیری و کمبود مقاومت آن در برابر رطوبت و مایعات دیگر است اما چنانچه آن را با شیوه های مناسب آب بند کنیم، مشکلی در این زمینه پیش نخواهد آمد.

در ادامه اصول آب بندی بتن و فروش آب بند کننده بتن در گیلان را توضیح می دهیم.

 

اصول آب بندی بتن چیست؟

روش های آب بندی بتن به دو دسته ی زیر تقسیم می شوند:

در ادامه انواع افزودنی و فروش آب بند کننده بتن در گیلان را بررسی می کنیم.

 

انواع افزودنی های آب بندی بتن چیست؟

برای آب بند کردن بتن مکمل یا افزودنی های مختلفی وجود دارد که در این قسمت به آن ها اشاره می کنیم. اولین افزودنی ژل های میکروسیلیس هستند که از ترکیبات مختلف پودر میکروسیلیکا تولید می شوند.

افزودنی های دیگر فوق روان کننده ملامین و نفتالینی و همچنین الیاف مختلف بتن هستند که طرز کار روان کننده افزایش کارایی و روانی بتن است و این موضوع سبب می شود تا ترکیب بتن یکنواخت شود و ذرات ریزتر در لابه لای ذرات درشت تر قرار بگیرند و تمام روزنه ها را پر کنند، به این ترتیب بتن ضد آب یا به عبارت دیگر آب بند خواهد شد.

نمونه ی دیگر مکمل آب بند کننده بتن، مکمل های کریستال شونده است که از جدیدترین و به روزترین افزودنی های دنیا محسوب می شود، این ماده در درون بتن همچنان فعال باقی می ماند و به این ترتیب ترک ها و درزها را پر می کند.

چسب بتن لاتکس که بر پایه پلیمرهای اکرلیکی تولید می گردد نمونه ی دیگری از این افزودنی هاست که با اضافه شدن به بتن یا ملات باعث می شود خاصیت آب بندی بهبود یابد.

در ادامه به شرایط فروش آب بند کننده بتن در گیلان اشاره می کنیم.

فروش آب بند کننده بتن در گیلان
فروش آب بند کننده بتن در گیلان

انواع پوشش های مواد آب بند کننده بتن

 

انواع افزودنی های مورد استفاده در آب بندی بتن

فروش آب بند کننده بتن در گیلان
فروش آب بند کننده بتن در گیلان

نحوه خرید آب بند کننده بتن

برای اطلاع از قیمت ها و فروش آب بند کننده بتن در گیلان از طریق شماره های درج شده در سایت با ما همراه باشید.
شماره تماس: 09001887000

 

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.