فروش آب بند کننده بتن در کردستان

مکمل و روش هایی که به کمک آن های جلوی ورود آب، مایعات مختلف و مواد شیمیایی گرفته می شود و به طور کلی به تمامی آن ها آب بند کننده بتن می گویند.
با توجه به کاربرد زیاد و مصرف بالای بتن در سازه های مختلف و کارهای ساختمانی تصمیم گرفتیم تا در این متن اطلاعاتی در مورد مقاوم کردن آن در برابر نفوذ آب و فروش آب بند کننده بتن در کردستان ارائه دهیم، پس تا پایان این متن با ما همراه باشید.

"<yoastmark

آب بند کننده بتن

بتن ماده ای دارای خلل و فرج است که آب می تواند به درون آن نفوذ کند و این موضوع سبب تخریب بتن و کاهش طول عمر آن می گردد. چنانچه بخواهیم از موارد ذکر شده جلوگیری نماییم لازم است از روش های مناسب برای ضد آب کردن بتن استفاده کنیم تا آب و مواد شیمیایی دیگر باعث تخریب آن نشوند.

در زمانی که بتن در معرض آب پرفشار باشد از روش های آب بندی برای آن استفاده می کنند و اگر بتن در مجاورت آب باشد اما آب فشاری نداشته باشد، روش های نم بندی را به کار می گیرند.

برای اطلاع از شرایط فروش آب بند کننده بتن در کردستان متن را تا انتها بخوانید.

 

موارد استفاده آب بند کننده بتن چیست؟

به دلیل استفاده ی زیاد از بتن در سازه های مجاور آب، اهمیت روش های آب بندی دو چندان می شود همچنین از این ماده در ساخت پل سازی و تونل سازی نیز استفاده می شود که در تمامی آن ها نیاز است تا بتن ضد آب شود.

وارد شدن آب به درون بتن  باعث می شود این ماده به صورت مکرر در معرض یخ زدن و آب شدن قرار بگیرد و در نهایت خراب شود یا بترکد.

با توجه به موارد گفته شده به اهمیت آب بند کردن بتن که به دو روش انجام می شود پی می بریم. در روش اول در زمان بتن ریزی عملیات آب بند کردن انجام می شود که بهترین نوع این کار است و در روش دوم پس از اجرای کامل آن را انجام می دهند که نسبت به روش اول هزینه ی بالاتری دارد.

برای آب بند کردن بتن از مواردی مانند نوار آب بند کننده یا ورق های نفوذناپذیر مانند پلی اتیلن و مواد پلیمری  اورتان استفاده می شود.

در ادامه اطلاعاتی در مورد فروش آب بند کننده بتن در کردستان ارائه خواهیم کرد.

"<yoastmark

 

اصول آب بندی بتن

به منظور حصول بهترین نتیجه لازم است در تمامی مراحل آب بند کردن بتن اصول خاص آن، چه در زمان اجرا و چه پس از آن به دقت رعایت شود و فقط در این صورت است که بتنی با مقاومت و استحکام بالا به دست خواهد آمد.

اولین قدم برای داشتن بتنی ضد آب، رعایت اصول پایه ای ساخت آن است. موارد اصولی که باید رعایت شود با توجه به ساختار و مرحله ی کار متفاوت است.

اگر عملیات آب بندی در زمان اجرای بتن انجام شود باید مواد آب بند کننده به درون ساختار آن نفوذ کنند و پس از شکل گرفتن واکنش های شیمیایی تمامی خلل و فرج و ترک های آن پر گردد.

اما در روش بعد از ساخت باید روی بتن لایه های مقاوم در برابر نفوذ رطوبت ایجاد کرد.

در زمان استفاده از مواد آب بند کننده باید توجه داشته باشید که طبق اصول و به مقدار مناسب از آن ها استفاده کنید زیرا اگر استفاده ی غلط باعث گیرش زود هنگام بتن شود، جبران ناپذیر خواهد بود.

نوع موادی که به کار گرفته می شود و کیفیت بالای آن بسیار مهم است همچنین بعد از بتن ریزی لازم است از آب بندهای ثانویه استفاده شود خصوصا اگر بتن در مجاورت آب پرفشار باشد.

مطالعه بیشتر: پودر میکروسیلیس
ژل میکروسیلیس

"<yoastmark

نحوه خرید و سفارش

برای خرید آب بند کننده بتن و اطلاع از هزینه ها و فروش آب بند کننده بتن در کردستان و ارتباط با کارشناسان ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهند بود. از اینکه تا پایان با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم، شاد و سلامت باشید.

شماره تماس: 09001887000

 

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.