فروش آب بند کننده بتن در آذربایجان

بتن ماده ای بسیار مناسب برای ساخت سازه های مختلف است بنابراین امروزه می توان آن ها پر مصرف ترین متریال در دنیا دانست. با این حال عیوبی دارد که قابل رفع هستند و برای گرفتن بهترین نتیجه از این ماده لازم است عیب های آن را با بهترین روش ها حل کنیم.
یکی از مهم ترین عیب های بتن نفوذ رطوبت در آن است که با روش های قابل رفع شدن است، به کلیه ی روش ها و موادی که این کار را انجام می دهند، آب بند کننده ی بتن گفته می شود.
در این مقاله قصد داریم تا با ارائه اطلاعاتی در این زمینه شما را با روش های آب بندی و فروش آب بند کننده بتن در آذربایجان آشنا کنیم، پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

فروش آب بند کننده بتن در آذربایجان
فروش آب بند کننده بتن در آذربایجان

آب بند کننده بتن چیست؟

بتن اگر به خوبی اجرا و ضد آب شود ماده ای مناسب برای ساخت سازه های در مجاورت آب به شمار می رود بنابراین برای آب بندی آن باید از روش های مناسب استفاده شود تا به طول عمر و دوام آن بیافزاییم.

لازم است بگوییم که در حال حاضر استفاده از بتن در انواع سازه گسترش زیادی پیدا کرده و حتی در سازه های نگهدارنده ی مایعات نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

به منظور آگاهی از شرایط فروش آب بند کننده بتن در آذربایجان این متن را تا انتها بخوانید.

 

اصول آب بندی بتن چیست؟

روش های آب بند کردن بتن به دو مورد زیر تقسیم می شوند:

  1. روش اول: در زمان اجرای کار مراحل آب بندی انجام خواهد گرفت و این روش را می توان بهترین شیوه برای آب بندی کردن بتن دانست.
  2. روش دوم: روش آب بندی غشایی به کار می رود و زمان اجرای آن پس از بتن ریزی در سازه های بتنی است.

 

انواع افزودنی های آب بندی بتن

مواد مختلفی از جمله ژل میکروسیلیس برای این کار مصرف می شوند که دارای ترکیبات پودری میکروسیلیکات نیز هستند. علاوه بر این ماده موادی دیگری مانند روان کننده بر پایه ی ملامین و نفتالین هم تولید می گردد و الیافی مخصوص بتن هم در بازار موجود است.

ماده ی بعدی مکمل های کریستال شونده هستند که در بتن فعال می مانند و با واکنش هایی که انجام می دهند باعث بسته شدن درزها و ترک های بتن می گردند. در ساخت این ماده از تکنولوژی روز دنیا استفاده می شود.

در نهایت به چسب لاتکس بتن می رسیم که بر پایه ی پلیمرهای اکرلیکی ساخته می شود و بتن را آب بند می کند.

در ادامه به فروش آب بند کننده بتن در آذربایجان اشاره خواهیم کرد.

فروش آب بند کننده بتن در آذربایجان
فروش آب بند کننده بتن در آذربایجان

انواع پوشش های مواد آب بند کننده بتن

در بخش های بعدی به شرایط فروش آب بند در آذربایجان اشاره خواهیم کرد.

 

انواع افزودنی های مورد استفاده در آب بندی بتن

فروش آب بند کننده بتن در آذربایجان
فروش آب بند کننده بتن در آذربایجان

نحوه خرید آب بند کننده بتن

برای اطلاع از قیمت ها و فروش آب بند کننده بتن در آذربایجان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. همچنین اگر به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید می توانید از طریق همین شماره ها با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09001887000

 

 

 

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.