فروش رزین سنگ مصنوعی در گیلان

رزین سنگ مصنوعی یک محصول کارآمد و پرکاربرد است که درصنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد و باعث روانی بتن می شود. در ادامه اطلاعات بیشتری در مورد این محصول ارائه می دهیم و خواهیم گفت رزین سنگ مصنوعی چیست و چه کاربردهایی دارد هم چنین به  فروش رزین سنگ مصنوعی در گیلان اشاره می کنیم.

پیشنهاد می شود پیش از مطالعه ادامه صفحه، به مقاله زیر مراجعه کنید.

رزین سنگ مصنوعی

فروش رزین سنگ مصنوعی در گیلان
فروش رزین سنگ مصنوعی در گیلان

تعریف رزین سنگ مصنوعی

رزین سنگ مصنوعی یک ماده بر پایه ی پلی کربوکسیلات اتر است که برای تولید سنگ های مصنوعی از آن استفاده می شود. این محصول با افزوده شدن به مخلوط ملات تولید سنگ مصنوعی علاوه بر این که باعث ایجاد خصوصیاتی مثل افزایش مقاومت، کاهش نفوذ پذیری و جذب آب، افزایش عمر و دوام سنگ می شوند، موجب زیاد شدن زیبایی و جلای سنگ نیز می شوند. علاوه بر این خاصیت هایی که گفته شد این محصول از شوره زدگی سنگ نیز جلوگیری می کند.

تا اینجای مطلب رزین سنگ مصنوعی را تعریف کردیم در ادامه به اثرات این محصول اشاره می کنیم و هم چنین اطلاعاتی درباره ی فروش رزین سنگ مصنوعی در گیلان را ارائه می دهیم.

 

خواص رزین سنگ مصنوعی چیست؟

خواص این محصول پرکاربرد را با هم بررسی کردیم در ادامه می خواهیم بدانیم که کاربردهای این ماده چیست.

 

کاربرد های رزین سنگ مصنوعی کربوکسیلاتی چیست؟

تا این جا دانستیم که این ماده چیست و چه کاربرد هایی دارد در ادامه به خصوصیات فیزیکی و شیمیایی این محصول و هم چنین فروش رزین سنگ مصنوعی در گیلان اشاره خواهیم کرد.

 

خصوصیات فیزیکی و شیمیایی رزین سنگ مصنوعی چیست؟

رزین سنگ مصنوعی ماده ای است که حالت آن مایع و قهوه ای رنگ است و چگالی آن 1/12گرم بر سانتی متر مکعب است، این ماده یون کلر ندارد و ph آن حدود 8 است.

در ادامه ی متن اطلاعات بیشتری در مورد این ماده و فروش رزین سنگ مصنوعی در گیلان ارائه می دهیم.

فروش رزین سنگ مصنوعی در گیلان
فروش رزین سنگ مصنوعی در گیلان

میزان مصرف

بهترین مقدار مصرف این ماده با انجام آزمایش های مختلف در شرایط کارگاهی مشخص می شود که این امر به عوامل مختلفی از جمله دمای محیط، عیار سیمان، نوع و اندازه ی سنگدانه ها دارد. معمولا مقدار مصرف  رزین سنگ مصنوعی بین 0.4 تا 0.8 درصد وزن سیمان مصرفی است.

گفتیم که میزان مصرف این ماده چقدر است  به نکات ایمنی هنگام استفاده از این ماده اشاره می کنیم.

 

نکات ایمنی

با این که این ماده سمی و آتش زا نیست و خطری برای طبیعت و انسان ندارد اما باید توجه کرد که اصلا با چشم تماس نداشته باشد و در صورت تماس با چشم، محل تماس را با آب سرد بشویید.

در صورت ایجاد حساسیت در پوست فورا باید به پزشک مراجعه کرد و هم چنین در هنگام استفاده از این محصول باید از ماسک و دستکش و عینک مناسب استفاده شود.

در ادامه ی متن در مورد شرایط نگهداری رزین سنگ مصنوعی صحبت می کنیم.

 

 

شرایط نگهداری

رزین سنگ مصنوعی باید دور از سرما و یخبندان،  گرما و تابش مستقیم نور خورشید نگهداری شود و بهترین دمای نگهداری آن بین 10+ تا 30+ درجه می باشد همچنین این ماده را در بسته بندی اولیه ی خود قرار دهید.

 

نحوه خرید رزین سنگ مصنوعی

برای اطلاع از هزینه ها و نحوه ی خرید این محصول و هم چنین فروش رزین سنگ مصنوعی در گیلان با تولیدکنندگان معتبر تماس بگیرید.
شماره تماس: 09001887000

 

 

 

 

 

 

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.