فروش رزین سنگ مصنوعی در آذربایجان

رزین سنگ مصنوعی یکی از ملزومات شیمی ساختمان است که در ساخت مصنوعات گچی از آن استفاده می شود، رزین سنگ مصنوعی یک محصول با کاربرد زیاد است که در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله قصد داریم که این ماده را تعریف کنیم و کاربردها و خواص آن را توضیح دهیم و اطلاعاتی راجع به فروش رزین سنگ مصنوعی در آذربایجان خدمت شما ارائه دهیم.

پیشنهاد می شود پیش از مطالعه ادامه صفحه، به مقاله زیر مراجعه کنید.

رزین سنگ مصنوعی

فروش رزین سنگ مصنوعی در آذربایجان
فروش رزین سنگ مصنوعی در آذربایجان

رزین سنگ مصنوعی

رزین سنگ مصنوعی ماده ای است که پایه ی آن پلی کربوکسیلات اتر می باشد. این ماده سیمان متبلور شده حاصل از ترکیب سیمان و پلیمر را بهبود می بخشد و باعث می شود که میزان آب مورد نیاز کاهش یابد.  مصنوعات بتنی و سنگی که با رزین تولید می شوند استحکام عالی دارند و در برابر ضربه ترک نمی خورند و لب پر نمی شوند که این امر موجب شده تا حمل و نقل این مواد آسان شود. هر چه مصرف این ماده بیشتر شود مقاومت تا حد اشباع بالا می رود و موجب می شود که  محصولات بتنی در برابر خمش و کشش مقاوم گردند.

در ادامه ساختارشیمیایی رزین سنگ مصنوعی را بررسی می کنیم.

 

ساختار شیمیایی رزین سنگ مصنوعی چیست؟

این ماده بر اساس ساختار و ترکیبات شیمیایی به دو دسته ی پلی استر و پوکسی تقسیم بندی می شوند. رزین های پلی کربوکسیلات به علت شهرت فراوانی که در صنعت ساخت و ساز دارند کاربردی زیادی دارند. رزین سنگ مصنوعی یک محصول با کاربرد بالا است که مقاومت بتن را حفظ می کند و برای افزایش روانی بتن بسیار موثر است. به این ترتیب بتن تولیدی یکنواخت است و در برابر نفوذ آب مقاومت بالایی خواهد داشت.

با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری درباره ی این محصول و فروش رزین سنگ مصنوعی در آذربایجان ارائه دهیم.

 

مزیت های رزین سنگ مصنوعی چیست؟

از رزین سنگ مصنوعی برای بتن اکسپوز، نرده سلاحی و موزاییک پلیمری استفاده می شود. همان طور که گفته شد رزین سنگ مصنوعی ماده ای بر پایه کربوکسیلات و ترکیب چند مونومر است که در رآکتور طی پروسه ی پلیمریزاسیون در دما و فشار کنترل شده تولید می شود.

در ادامه ی متن انواع رزین سنگ مصنوعی و فروش رزین سنگ مصنوعی در آذربایجان را توضیح می دهیم.

فروش رزین سنگ مصنوعی در آذربایجان
فروش رزین سنگ مصنوعی در آذربایجان

انواع رزین سنگ

یک نوع از آن رزین طبیعی است که همان صمغ است که آن را با خراشیدن تنه گون های درختان تهیه می کنند. نوع دیگر آن رزین مصنوعی است که این ماده از ترکیب روغن مخصوص یا اسیدهای چرب یا نوع ویژه ای از الکل ها به وجود می آید.

در ادامه انواع رزین مصنوعی را توضیح می دهیم.

 

انواع رزین مصنوعی

  1. رزین سنگ مصنوعی: این نوع رزین مزایای زیادی دارد به همین دلیل مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است.
  2. رزین اپوکسی:این ماده که با نام پلی پوکساید شناخته می شود حاوی گروه های اپوکساید است که توانایی چسبندگی  نفوذ در منافذ و مقاومت شیمیایی و گرمایی ویژه ای دارد.

در ادامه ی مطلب ویژگی های شیمیایی و فیزیکی رزین سنگ مصنوعی و فروش رزین سنگ مصنوعی در آذربایجان را بررسی می کنیم.

 

ویژگی های شیمیایی و فیزیکی رزین سنگ مصنوعی چیست؟

این محصول مایع قهوه ای رنگ تا زرد کم رنگ است که چگالی آن حدود 1100 کیلوگرم بر متر مکعب است، رزین سنگ مصنوعی یک ماده ی خنثی است که ph آن بین 6 تا 8 است، این ماده یون کلر و سدیم ندارد.

 

کاربردهای رزین سنگ مصنوعی

سنگ های مصنوعی و پلیمری کاربردهای  زیادی دارند از جمله:

در ادامه روش مصرف این ماده وهم چنین فروش رزین سنگ مصنوعی در آذربایجان را توضیح می دهیم

 

روش مصرف

روش های مختلفی برای استفاده از رزین سنگ مصنوعی وجود دارد که روش معمول آن به این صورت است که آن را با کمی آب مخلوط می کنند و سپس آن را به مخلوط سیمانی اضافه می کنند.  رزین سنگ مصنوعی در منافذ نفوذ می کند و با ایجاد چسبندگی بین مصالح هوای محبوس بین ذرات را خارج می کند که این امر موجب می شود که نفوذپذیری کاهش یابد و باعث کاهش آب اضافی ملات می شود.

رزین سنگ مصنوعی و کاربردهای آن را توضیح دادیم اکنون می خواهیم درباره ی نحوه ی خرید و فروش رزین سنگ مصنوعی در آذربایجان صحبت کنیم.

فروش رزین سنگ مصنوعی در آذربایجان
فروش رزین سنگ مصنوعی در آذربایجان

نحوه خرید رزین سنگ مصنوعی

برای کسب اطلاع درباره ی قیمت ها و نحوه ی خرید و با تولیدکننده ها و فروشنده های معتبر تماس بگیرید.
شماره تماس: 09001887000

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.