کفسازی در استان گلستان

بتن به عنوان ماده ای بسیار مهم در صنعت ساختمان سازی و کارهای عمرانی به شمار می رود. تا حدی که می توان آن را به عنوان پر استفاده ترین مصالح دانست. این ماده ترکیبی از مصالح در دسترس از جمله شن و ماسه، سیمان و آب است. امروزه یکی از کاربردهای مهم بتن کفسازی در فضاهای مختلف است به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این بخش به بررسی کفسازی در استان گلستان و جنبه های مختلف آن بپردازیم پس با ما همراه باشید.

بتن برای اجرای کف فضاهای مختلف از انواع ساختمان از جمله مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی، درمانی و …. مورد استفاده قرار می گیرد و فرقی نمی کند پروژه کوچه باشد یا بزرگ زیرا به دلیل در دسترس بودن، ماده ای اقتصادی به شمار می رود و گزینه ای مناسب برای اجرای کف فضاهای بزرگ شناخته می شود.

بتن ماده ای با دوام و مقاومت بسیار زیاد است که حتی با وجود نگهداری آسان تا سال های سال بدون ایجاد مشکل کارایی و ظاهر خود را حفظ می کند.

در بخش بعدی می خواهیم بدانیم بتن چه ویژگی هایی دارد که به صورت متداول برای کفسازی در استان گلستان مورد استفاده قرار می گیرد.

کفسازی در استان گلستان

چرا کف بتنی؟

بتن مزایای زیادی دارد که در بخش قبلی به تعدادی از آن ها اشاره کردیم. اما در این بخش می خواهیم به صورت مفصل تر مزایای جالب بتن برای کفسازی در استان گلستان را مورد بررسی قرار دهیم:

بتن ماده ای مقاوم در برابر ضربه است پس این ویژگی سبب می شود برای استفاده در مکان هایی که احتمال جابه جایی اجسام وجود دارد، انتخاب مناسبی باشد.

 

کاربردهای کفسازی در استان گلستان

کف بتنی برای فضاهای مختلف در ساختمان با تمام کاربری ها به کار می رود اما به دلیل خصوصیات و ویژگی های این ماده بیشترین استفاده را در موارد زیر دارد:

کفسازی
در کفسازی مناطقی مانند محوطه پارک ها، محوطه ساختمان های مسکونی، پیاده روها و … مورد استفاده قرار می گیرد.

بتن با اپوکسی

گاهی بتن و کف پوش های بتنی با ماده ای به نام اپوکسی (رزین اپوکسی) اجرا می شوند. این نوع اجرا برای کفسازی در استان گلستان دارای مزایای زیر است:

همان طور که در قسمت های قبلی گفتیم بتن برای کفسازی در استان گلستان در فضاهایی که به مقاومت نیاز دارند به کار می رود. یکی از این فضاها پارکینگ است. بر همین اساس در بخش بعدی به لزوم استفاده از بتن در کف پارکینگ می پردازیم.

کفسازی در استان گلستان
بتن برای کفسازی در استان گلستان در فضاهایی که به مقاومت نیاز دارند به کار می رود. یکی از این فضاها پارکینگ است.

کف پارکینگ

بدیهی است که کف پارکینگ ها به صورت مداوم در معرض عبور و مرور خودروها است. کف پارکینگ باید بتواند نیروهایی که ماشین های در حال حرکت و پارک شده به آن وارد می کنند را تاب بیاورد. اگر در این فضاها از سرامیک های معمولی استفاده شود هم حرکت خودروها به مشکل می خورد و هم سرامیک ها خیلی زود می شکنند.

همچنین ممکن است موادی مانند بنزین و روغن روی کف فضاهایی که خودرو تردد دارد، بریزد. در قسمت های قبلی گفتیم کف های بتنی به راحتی پاک می شود پس از مجموع این نکته ها می توان نتیجه گرفت بتن ماده ای ایده آل برای کفسازی در استان گلستان برای پارکینگ محسوب می شود.

 

در این مقاله با ابعاد مختلف کفسازی در استان گلستان با بتن و خصوصیات کف های بتنی آشنا شدیم. چنانچه به اطلاعات بیشتری در زمینه اجرای کف بتنی و خرید مصالح با کیفیت، نیاز دارید از طریق شماره های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.
شماره تماس: 09001887000

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.