فروش روان کننده بتن در گیلان

در دنیای ساختمان سازی امروز بتن به عنوان پر مصرف ترین ماده به شمار می رود. برای تولید بتنی با کیفیت اقداماتی لازم است انجام شود. در میان اقدامات مختلف می توان به تهیه ی متریال با کیفیت مانند شن و ماسه و سیمان، استفاده از تجهیزات خوب بتن ریزی و … اشاره کرد. مرحله ای که از اهمیت ویژه ای برخوردار است به تهیه ی مخلوط بتن یعنی انتخاب مواد تشکیل دهنده ی این ماده مربوط می شود. بتن برای اینکه مقاومت کافی داشته باشد و به خوبی عمل آید علاوه بر شن و ماسه و سیمان و آب خوب به مکمل هم نیاز دارد. در این میان روان کننده بتن یکی از مهمترین مکمل ها به شمار می رود.
در این مقاله قصد داریم در مورد ویژگی ها، کاربرد و فروش روان کننده بتن در گیلان صحبت کنیم. لطفا متن را تا انتها بخوانید.

مطالعه بیشتر: فروش روان کننده بتن

 

فروش روان کننده بتن در گیلان
فروش روان کننده بتن در گیلان

نکات مهم در مورد روان کننده بتن

تاثیرگذارترین متریال در ساخت سازه ی ساختمان و ایجاد مقاومت مورد نیاز در بنا بتن است. هرچه بتن با روش های بهتری ساخته و اجرا شود، سازه ی مقاوم تری خواهیم داشت. بنابراین باید در انتخاب ترکیب بتن دقت کنیم و از کارشناسان کمک بگیریم. بهترین میزان استفاده را می توان از مقدار درج شده روی بسته بندی و یا با استفاده از طرح های اختلاط آزمایش به دست آورد.

روان کننده باعث روان شدن بتن می شود. این اتفاق در حالی می افتاد که استفاده از روان کننده هیچ تاثیر منفی در مقاومت بتن نخواهد داشت در صورتی که آب بتن را روان می کند اما مقاومت آن را کاهش می دهد.

با روان شدن بتن ترکیب یکنواختی به وجود می آید که پس از سخت شدن به جسمی سخت و غیرقابل نفوذ تبدیل می شود. بتنی که نفوذناپذیر باشد از خود و آرماتورها در برابر آب و حمله ی یون و سولفات به خوبی محافظت می کند. در واقع می توان گفت مکمل ها به منظور رفع نواقص و ایرادات بتن تولید می شوند.

در ادامه بیشتر در مورد فروش روان کننده بتن در گیلان صحبت خواهیم کرد.

فروش روان کننده بتن در گیلان
فروش روان کننده بتن در گیلان

 

چرا از روان کننده استفاده کنیم؟

این ماده باعث افزایش اسلامپ و روانی بتن می شود و نیاز به مصرف آب در ترکیب بتن را کم می کند. به دلیل خاصیت پرسلانی برخی از اجزای تشکیل دهنده ی روان کننده، در صورت استفاده از این ماده نیاز به مصرف سیمان با عیار بالا کاهش می یابد و می توانید از سیمان عیار پایین تر استفاده کنید.

بتنی که به وسیله ی روان کننده، روان شده باشد به راحتی در بتن ریزی های با میلگرد زیاد در قالب قرار می گیرد.

برای اطلاع از نحوه ی فروش روان کننده بتن در گیلان متن را تا انتها بخوانید.

نکات ایمنی استفاده از روان کننده بتن

انواع روان کننده بتن

این محصول انواع مختلفی دارد و بر پایه ی پلی کربوکسیلات، نفتالین، لیگنوسولفات و … تولید می شود. هر کدام از این مکمل ها ویژگی های خاص خود را دارند و بنا بر این ویژگی ها در پروژه های مختلف استفاده می شوند. عملکرد ابر روان کننده و فوق روان کننده های بتن هم به همین شکل است اما قدرت بیشتری دارند.

با توجه به فروش روان کننده بتن در گیلان این ماده به راحتی در دسترس همگان قرار دارد.

فروش روان کننده بتن در گیلان
فروش روان کننده بتن در گیلان

 

مزایای استفاده از روان کننده

 

نحوه خرید روان کننده بتن

برای اطلاع از قیمت ها و نحوه ی فروش روان کننده بتن در گیلان و سایر افزودنی ها مانند ابر روان کننده و فوق روان کننده با تولید کنندگان و فروشندگان معتبر تماس بگیرید.

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.