فروش رزین سنگ مصنوعی در بوشهر

رزین سنگ را می توان یک افزودنی پر کاربرد در صنعت ساختمان سازی و ساخت مصنوعات گچی و سنگ های مصنوعی دانست. در این متن سعی داریم شما را با کاربرد، ویژگی و فروش رزین سنگ مصنوعی در بوشهر آشنا کنیم، اگر در حال جستجوی این مطالب بودید تا پایان با ما همراه باشید.

پیشنهاد می شود پیش از مطالعه ادامه صفحه، به مقاله زیر مراجعه کنید.

رزین سنگ مصنوعی

فروش رزین سنگ مصنوعی در بوشهر
فروش رزین سنگ مصنوعی در بوشهر

رزین سنگ مصنوعی چیست؟

سنگ مصنوعی از ماده ای به نام رزین که بر پایه ی پلی کربوکسیلات اتر ساخته شده است، تولید می شود. این ماده همان سازنده ی اصلی ابر روان کننده بتن است بنابراین باعث افزایش روانی بتن، کاهش نیاز به آب در بتن و افزایش مقاومت در آن می شود.

رزین سنگ به دلیل روان کردن ترکیبات سیمانی باعث ایجاد شکل پذیری در آن ها می شود و به این ترتیب به خوبی در قالب  قرار می گیرد و با ایجاد کمی لرزش هوای آن خارج می گردد، این ویژگی سبب می شود بتنی با کیفیت و مقاوم در برابر نفوذ آب و حمله یون ها و سولفات ها به دست آید.

 

کاربرد رزین سنگ مصنوعی چیست؟

حال که با کاربردهای این ماده آشنا شدیم به مزیت های استفاده از آن و هم چنین فروش رزین سنگ مصنوعی در بوشهر خواهیم پرداخت.

 

مزیت های استفاده از رزین سنگ مصنوعی

مزایای استفاده از رزین سنگ مصنوعی را بررسی کردیم در ادامه به شرایط  فروش رزین سنگ مصنوعی در بوشهر خواهیم پرداخت.

فروش رزین سنگ مصنوعی در بوشهر
فروش رزین سنگ مصنوعی در بوشهر

نکات ایمنی

در ادامه در مورد راه های شناخت رزین سنگ با کیفیت هم چنین فروش رزین سنگ مصنوعی در بوشهر  صحبت می کنیم همراه ما باشید.

 

شناسایی رزین سنگ مصنوعی با کیفیت

این ماده بر پایه ی پلی  کربوکسیلات اتر ساخته می شود و به کمک افزودنی های دیگر آن را تقویت می کنند. یکی از راه های مهم شناسایی پلی کربوکسیلات خوب توجه به غلظت آن است.

برای این کار به دستگاهی به نام آون نیاز است تا با کمک آن میزان مواد جامد مصرفی را تشخیص دهیم. یکی دیگر از کاربردهای این دستگاه اندازه گیری میزان هوای موجود در رزین سنگ است.

 

ویژگی های رزین سنگ چیست؟

  1. از نظر فیزیکی مایع است و رنگی زرد تا قهوه ای دارد.
  2.  از نظر چگالی، چگالی آن در حدود 1100 کیلوگرم بر متر مکعب است. علت مقادیر مختلف چگالی به میزان مواد جامد درون آن مربوط می شود.
  3. رزین سنگ فاقد یون کلر و سدیم است و از نظر شیمیایی می توان آن را یک ماده خنثی دانست. در رزین سنگ نمک های اسیدی و بازی وجود ندارد.
  4. رزین پس از انجام واکنش با موادی همچون سیمان محیط اسیدی یا بازی ایجاد نمی کند، بنابراین با محیط سازگار است و به آن آسیب نمی زند.

 

وزن کردن رزین سنگ

برای اطلاع از وزن رزین سنگ باید در ابتدا مقداری از آن را در ظرفی مانند سینی بریزید تا کاملا خشک شود و سپس با استفاده از یک وسیله ی اندازه گیری دقیق وزن کنید.

البته لازم است بگوییم این وزن تقریبی است بنابراین برای به دست آوردن مقدار دقیق در زمان استفاده لازم است از طرح های اختلاط آزمایشی استفاده کنید.

فروش رزین سنگ مصنوعی در بوشهر
فروش رزین سنگ مصنوعی در بوشهر

خرید رزین سنگ مصنوعی

جهت اطلاع از قیمت ها و خرید این ماده مهم و پر مصرف هم چنین شرایط فروش رزین سنگ مصنوعی در بوشهر می توانید از راه شماره های درج شده در سایت با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید.
شماره تماس: 09001887000

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.