فروش رزین سنگ مصنوعی در مازندران

برای اینکه واکنش شیمیایی بین آب و سیمان به شکل بهتری انجام گیرد از ماده ای به نام رزین سنگ مصنوعی استفاده می کنند. متن پیش رو در خصوص کاربرد، ویژگی ها و فروش رزین سنگ مصنوعی در مازندران نوشته شده است، چنانچه در حال جستجوی این موضوع هستید، مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

پیشنهاد می شود پیش از مطالعه ادامه صفحه، به مقاله زیر مراجعه کنید.

رزین سنگ مصنوعی

فروش رزین سنگ مصنوعی در مازندران
فروش رزین سنگ مصنوعی در مازندران

توضیح رزین سنگ مصنوعی

رزین سنگ ماده ای کم وزن است که مقاومت و استحکام محصولات مختلف را افزایش می دهد بنابراین از آن در ساخت ملات های سیمانی مختلف و بتن استفاده می کنند همچنین این ماده یکی از اجزای مهم در ساخت سنگ های مصنوعی به شمار می رود. رزین سنگ به دلیل افزایش مقاومت در بتن یک ماده ی پر کاربرد در ساختمان سازی است.

 

رزین سنگ مصنوعی چه کاری انجام می دهد؟

در اثر ترکیب شدن سیمان با پلیمر، سیمان متبلور شده به دست می آید، رزین سنگ سبب می شود تا واکنش شیمیایی بین این دو ماده به شکل بهتری انجام گیرد، به این ترتیب آب مورد نیاز در ترکیب های سیمانی کاهش پیدا می کند.

در کل تمام محصولاتی که در ترکیبشان از رزین سنگ استفاده شده است از استحکام بالایی برخوردار هستند به شکلی که در جابه جایی و حمل و نقل شکستگی و لب پریدگی در آن ها دیده نمی شود و این یکی از نقاط قوت به شمار می رود.

در ادامه در مورد فروش رزین سنگ مصنوعی در مازندران اطلاعاتی ارائه خواهیم داد.

فروش رزین سنگ مصنوعی در مازندران
فروش رزین سنگ مصنوعی در مازندران

ساختار شیمیایی

از نظر ساختار شیمیایی به دو گروه زیر دسته بندی می شود:

  1. گروه اپوکسی: بر پایه ی پلی کربوکسیلات اتر تولید می گردد و ماده ی اصلی ساخت ابر روان کننده بتن محسوب می شود. ابر روان کننده باعث ایحاد روانی و کارایی در بتن خواهد شد که این موضوع باعث کاهش مصرف مقدار آب در بتن و افزایش مقاومت و شکل پذیری آن می گردد.
  2. گروه پلی استر: این گروه دارای مقاومت شیمیایی و مکانیکی بسیار بالایی است که سبب می شود در ترکیبات سیمانی مختلف واکنش بین آب و سیمان بهبود یابد. این نوع رزین به دو شکل اورتو فتالیک و ایزو فتالیک تولید می گردد.

تعدادی از کاربردهای رزین کربوکسیلاتی: استفاده از آن در ساخت سنگ های مصنوعی و آنتیک پایه سیمانی، به کار بردن آن در سیستم سمنت پلاست (تکنولوژی ساخت سنگ مصنوعی)، ساخت کفپوش پایه بتنی با مقاومت بالا، تولید موزائیک با مقاومت بالا و ضخامت کم، ساخت بتن پیش ساخته ی مقاوم همچنین تولید تراورس و سگمنت.

برای آشنایی با نحوه فروش رزین سنگ مصنوعی در مازندران ادامه متن را بخوانید.

 

مزایای رزین سنگ مصنوعی

برای آشنایی با شرایط فروش رزین سنگ مصنوعی در مازندران متن را تا انتها مطالعه کنید.

فروش رزین سنگ مصنوعی در مازندران
فروش رزین سنگ مصنوعی در مازندران

روش استفاده

 

فروش رزین سنگ مصنوعی

برای خرید این محصول کاربردی و پر استفاده و اطلاع از قیمت ها و شرایط فروش رزین سنگ مصنوعی در مازندران از طریق شماره های درج شده در سایت با مشاوران ما در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09001887000

 

 

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.