میکسر سنگ مصنوعی 

نوعی مخزنی است. که قادر به انتقال بتن در حین چرخش بوده و باعث می‌شود تا مخلوط و ملات بتن کاملاً با یکدیگر آمیخته شده و مانع از گیرش آن تا قبل‌از بتن‌ریزی یا ساخت سنگ مصنوعی شود. میکسر سنگ مصنوعی در واقع انواع بسیار متفاوتی دارد به‌عبارت‌دیگر این میکسر مخزنی است. که قادر به انجام هم مواردی مانند اختلاط ترکیب بتن یا ملات سنگ مصنوعی. چرخش و چرخاندن بتن یا ملات سنگ مصنوعی، ممانعت از گیرش بتن تا قبل‌از اعمال بتن و بتن‌ریزی است.

کاربرد میکسر سنگ مصنوعی

هر دستگاه یا ابزارآلات منسوجات بتنی دارای کاربردهای مختلفی است که عبارت‌اند. از

هم‌زدن و مخلوط کردن مواد برای ساختن بتن یا سنگ مصنوعی و در مقادیر مختلف

انجام کار. در آزمایشگاه مختلف برای تست

مخلوط کردن مواد با مقادیر گوناگون برای کاربردهای. مختلف در صنایع مختلف

میکسر سنگ مصنوعی 

 

کاربرد میکسر سنگ مصنوعی

 میکسر سنگ مصنوعی مانع از گیرندگی مالت قبل از ساخت سنگ مصنوعی میشود.از میکسر سنگ مصنوعی در پروژه های مختلف کوچک و بزرگ عمرانی استفاده میشود. از پروژههای ساخت و سازساختمانی گرفته تا ادارات، راه آهن و فرودگاه.

ویژگی های مهم یک میکسر سنگ مصنوعی

 تا اینجا متوجه شدید که میکسر سنگ مصنوعی چه تاثیر زیادی بر روی تولید سنگ مصنوعی با کیفیت دارد. اما این کاریک شرط دیگه هم دارد و آن، کیفیت خود دستگاه میکسر است. سوالی که در اینجا مطرح میشود این است که یک میکسر مرغوب چه ویژگیهایی دارد؟ در ادامه به این موضوع اشاره خواهیم کرد: 1 -یکی از مهم ترین خصوصیات یک میکسر خوب، قدرت موتور و دوره مناسب آن است. این خصوصیات به دستگاه کمک میکند تا عملیات برهم زدن مخلوط بتن، با سرعت بیشتر و زمان کمتر انجام شود.

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.