فروش رزین سنگ مصنوعی در مشهد

در واکنشی که بین آب و سیمان اتفاق می افتد ممکن است مقداری سیمان به صورت خشک باقی بماند و با آب واکنش ندهد، در این مواقع از ماده ای به نام رزین سنگ مصنوعی استفاده می کنند که باعث می شود واکنش شیمیایی بین این دو ماده (سیمان و آب) به خوبی انجام شود. مقاله ی پیش رو در مورد کاربردها، ویژگی ها و فروش رزین سنگ مصنوعی در مشهد نوشته شده است. تا انتها با ما همراه باشید تا عناوین گفته شده را بررسی کنیم.

پیشنهاد می شود پیش از مطالعه ادامه صفحه، به مقاله زیر مراجعه کنید.

رزین سنگ مصنوعی

 

فروش رزین سنگ مصنوعی در مشهد
فروش رزین سنگ مصنوعی در مشهد

رزین سنگ مصنوعی چیست؟

به ماده ای گفته می شود که به منظور افزایش مقاومت ترکیبات سیمانی مختلف در ساختمان سازی و ساخت مصنوعات گچی استفاده می شود. این ماده خود وزن کمی دارد و پس از مصرف در موارد مختلف باعث کاهش مصرف آب در آن ترکیبات خواهد شد.

با توجه به ویژگی های رزین سنگ مصنوعی این ماده یکی از مهم ترین و پرمصرف ترین مواد در صنعت سمنت پلاست به شمار می رود (سمنت پلاست به تکنولوژی ساخت سنگ مصنوعی اطلاق می گردد).

یکی از کاربردهای مهم  رزین سنگ مقاوم کردن بتن است و با توجه به اهمیت بالایی که بتن در صنعت ساختمان دارد، رزین سنگ هم یک ماده ی مهم به شمار می رود.

 

عملکرد رزین سنگ

با بهبود بخشیدن به واکنش بین سیمان و پلیمر (سیمان متبلور) باعث کاهش نیاز به آب می شود و همین موضوع باعث افزایش مقاومت ترکیبات مختلف سیمانی می شود چرا مصرف زیاد آب مقاومت ملات ها و … را کاهش می دهد و با استفاده از رزین سنگ این مشکل را می توان حل نمود.

به طور کلی این ماده استحکام و مقاومت محصولات را افزایش می دهد بنابراین لب پر نمی شوند و می توان آن ها را به راحتی جابه جا نمود بدون اینکه نگران لب پر شدن آن ها بود.

از رزین در تولید بتن پیش ساخته برای افزایش مقاومت آن نیز استفاده می شود و همچنین در تولید سنگ مصنوعی و سمنت پلاست هم مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش رزین سنگ مصنوعی در مشهد
فروش رزین سنگ مصنوعی در مشهد

انواع رزین سنگ مصنوعی از نظر ساختار شیمیایی

اپوکسی (گروه اول): پلی کربوکسیلات از این گروه ماده ی اصلی ساخت ابر روان کننده ها است. ابر روان کننده به ماده ای گفته می شود برای روان سازی بتن مورد استفاده قرار می گیرد، ابر روان کننده همچنین مقاومت بتن را افزایش می دهد.

پلی استر (گروه دوم): این گروه از رزین سنگ در دو نوع اورتو فتالیک و ایزو فتالیک تولید می شود. از ویژگی های پلی استر مقاومت شیمیایی و مکانیکی بالای آن است.

در ادامه در مورد شرایط فروش رزین سنگ مصنوعی در مشهد صحبت خواهیم کرد.

 

مزایای رزین سنگ مصنوعی

 

روش استفاده از رزین

در روش اول با آبی که قرار است به ترکیبات مختلف اضافه کنیم، رزین سنگ را رقیق می کنیم و بعد آن را به مواد دیگر اضافه می کنیم

در روش دوم ابتدا مواد ترکیبات را به طور کامل به هم مخلوط می کنیم و در مرحله ی آخر رزین سنگ را به آن اضافه می کنیم و هم زدن را بین 3 الی 5 دقیقه ادامه می دهیم.

از اضافه کردن رزین سنگ به مواد خشک بدون آب خودداری کنید چرا که ترکیب انجام نخواهد شد.

برای کسب اطلاعات در مورد فروش رزین سنگ مصنوعی در مشهد به ادامه ی متن توجه کنید.

 

میزان استفاده

برای به دست آوردن مقدار مناسب از رزین سنگ می توانید بر اساس دستورالعمل روی بسته بندی اقدام کنید.

فروش رزین سنگ مصنوعی در مشهد
فروش رزین سنگ مصنوعی در مشهد

خرید رزین سنگ مصنوعی

به جهت اطلاع از فروش رزین سنگ مصنوعی در مشهد با شماره های نوشته شده در سایت تماس بگیرید و قبل از خرید کردن از راهنمایی کارشناسان ما کمک بگیرید.

شماره تماس: 090011887000

 

 

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.