فروش رزین سنگ مصنوعی در اصفهان

متن پیش رو در مورد یکی از افزودنی های بتن به نام رزین سنگ، کاربردهای آن و فروش رزین سنگ مصنوعی در اصفهان نوشته شده است. برای آشنایی با این عناوین و کسب اطلاعات در مورد آن ها تا انتهای متن با ما همراه باشید.

پیشنهاد می شود پیش از مطالعه ادامه صفحه، به مقاله زیر مراجعه کنید.

رزین سنگ مصنوعی

"<yoastmark

رزین سنگ مصنوعی چیست؟

به ماده ای گفته می شود که برای مقاوم کردن مصالحی همچون بتن و مصنوعات گچی به کار می رود. البته ناگفته نماند کاربردهای دیگری هم برای این ماده وجود دارد که در ادامه با آن ها آشنا خواهیم شد.

در واکنش بین سیمان و آب مقداری از سیمان بدون آن که ترکیب شود به صورت خشک باقی می ماند، با اضافه کردن رزین به این ترکیب این مشکل حل می شود.

در ادامه بیشتر در مورد فروش رزین سنگ مصنوعی در اصفهان صحبت خواهیم کرد.

از ویژگی های رزین سنگ می توان به وزن کم آن اشاره کرد. به طور کلی استفاده از این ماده در ترکیبات مختلف باعث افزایش مقاومت محصول تولیدی می شود که دچار لب پریدگی نمی شوند و به همین دلیل جابه جایی و حمل و نقل آسانی دارند.

سیستم سمنت پلاست به تکنولوژی ساخت مصنوعات گچی گفته می شود و رزین سنگ مصنوعی در این زمینه بسیار پرکاربرد است.

همچنین برای ایجاد مقاومت و استحکام در بتن از رزین سنگ استفاده می کنند.

 

رزین سنگ چگونه عمل می کند؟

رزین سنگ باعث بهبود واکنش بین سیمان و پلیمر می شود و به این ترتیب نیاز به مصرف آب در اکثر ترکیبات بتنی را کاهش می دهد.

"<yoastmark

ساختار شیمیایی رزین سنگ مصنوعی چیست؟

از نظر شیمیایی دو نوع رزین سنگ وجود دارد که به دو دسته ی اپوکسی و پلی استر تقسیم می شوند. تقسیم بندی مواد از نظر شیمیایی به مواد سازنده ی آن ها مربوط می شود.

پر استفاده ترین رزین از گروه اول پلی کربوکسیلات است که ماده ی اصلی ساخت ابر روان کننده های بتن به شمار می رود. ابر روان کننده در بتن نقش افزایش روانی و کارایی بتن همچنین کاهش مصرف آب را بر عهده دارد.

گروه دوم یعنی پلی استر به شکل اورتو فتالیک و ایزو فتالیک ساخته می شود که در ترکیبات سیمانی باعث می گردد تا ذرات سیمان به شکل بهتری چسبندگی ایجاد کنند. همچنین این گروه از رزین سنگ از مقاومت شیمیایی و مکانیکی بالایی برخوردار است.

برای اطلاع از شرایط فروش رزین سنگ مصنوعی در اصفهان متن را تا انتها بخوانید.

 

مزایای استفاده از رزین سنگ مصنوعی

 

روش استفاده 

ابتدا رزین سنگ را با آب رقیق می کنند و آن را به ترکیب مورد نظر اضافه می کنند. مقدار آب باید به اندازه ای باشد تا غلظت رزین سنگ را بگیرد.

اگر بخواهید رزین سنگ را با همان غلظت استفاده کنید باید در مرحله آخر وقتی همه ی مواد با هم ترکیب شدند آن را به مخلوط اضافه نمایید و هم زدن ترکیب باید حدود 3 الی 5 دقیقه ادامه پیدا کند. به دلیل غلظت بالایی که رزین سنگ دارد با مواد خشک ترکیب نمی شود.

 

 

مقدار استفاده از رزین سنگ مصنوعی

برای به دست آوردن وزن دقیق رزین سنگ ابتدا آن را در سینی می ریزیم و بعد از آن که خشک شد با ابزارهای دقیق اندازه گیری، وزن می کنیم.

میزان مناسب استفاده از این ماده بین نیم تا یک درصد وزن سیمانی در نظر گرفته شده است. اما برای رسیدن به مقدار دقیق می توانید از دستورالعمل روی بسته بندی استفاده کنید.

 

"<yoastmark

 

خرید و فروش رزین سنگ مصنوعی در اصفهان

با توجه به اهمیت رزین سنگ مصنوعی و کاربردهای زیادی که دارد، به خصوص در زمینه ی ایجاد مقاومت، فروش بالایی در بازار دارد بنابراین برای اطلاع از شیوه فروش رزین سنگ مصنوعی در اصفهان با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

همچنین می توانید از طریق این شماره ها از کارشناسان ما راهنمایی بگیرید.

 

 

 

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.