فروش رزین سنگ مصنوعی در کاشان

در واکنش شیمیایی بین آب و سیمان همیشه مقداری سیمان خشک باقی می ماند که واکنش نداده اند برای رفع این مشکل از ماده ای به نام رزین سنگ مصنوعی استفاده می کنند تا واکنش بین آب و سیمان به خوبی انجام شود. متن پیش رو در مورد رزین سنگ، کاربردها، ویژگی های آن و فروش رزین سنگ مصنوعی در کاشان نوشته شده است. برای اطلاع از این موضوعات متن را تا پایان مطالعه کنید.

پیشنهاد می شود پیش از مطالعه ادامه صفحه، به مقاله زیر مراجعه کنید.

رزین سنگ مصنوعی

فروش رزین سنگ مصنوعی در کاشان
فروش رزین سنگ مصنوعی در کاشان

 

رزین سنگ مصنوعی

این ماده وزن کمی دارد و باعث افزایش مقاومت در محصولات مختلفی مانند ملات های سیمانی ساختمان و مصنوعات گچی می شود.
یکی از کاربردهای بسیار مهم رزین استفاده از آن در سیستم سمنت پلاست یعنی سیستمی که در آن سنگ های مصنوعی ساخته می شوند، است.
بنابراین برای استحکام بخشیدن به محصولات مختلف به ویژه بتن از رزین استفاده می کنند تا حدی که در مواقعی بدون به کار بردن آن نمی توان بتن را به مقاومت مد نظر رساند.

برای اطلاع از شرایط فروش رزین سنگ مصنوعی در کاشان به ادامه ی مطلب توجه کنید.

 

رزین سنگ مصنوعی چه کاری انجام می دهد؟

همان طور که پیشتر اشاره شد رزین باعث ایجاد پیوندی خوب بین آب و سیمان همچنین سیمان و پلیمر (سیمان متبلور) می شود و این مسئله سبب می شوند تا نیاز به مصرف آب کاهش پیدا کند و مقاومت نهایی تولیدات افزایش یابد. به همین دلیل محصولاتی که در ساخت آن ها از رزین سنگ مصنوعی استفاده می شود از استحکام، دوام و مقاومت بالایی برخوردارند.
استحکام در این محصولات سبب می گردد تا دچار آسیب و لب پریدگی نشوند و حمل و نقل راحتی داشته باشند.

فروش رزین سنگ مصنوعی در کاشان
فروش رزین سنگ مصنوعی در کاشان

ساختار شیمیایی رزین سنگ مصنوعی چیست؟

رزین بر اساس مواد سازنده به دو گروه اپوکسی و پلی استر تقسیم می شود. در گروه اول مواد بر پایه ی کربوکسیلات اتر ساخته می شوند (کربوکسیلات ماده ی اصلی تشکیل دهنده ی ابر روان کننده ها است).
ابر روان کننده، روانی و کارایی بتن را افزایش می دهد و باعث ایجاد بتنی ضد آب، یکنواخت و مقاوم می شود به همین دلیل این ماده یک افزودنی کاربردی و پر مصرف محسوب می شود.

اما در نوع دوم یعنی رزین پلی استر مواد به دو شکل اورتو فتالیک و ایزو فتالیک ساخته می شوند به همین دلیل از استحکام شیمیایی و مکانیکی بالایی برخوردار هستند. این ماده همچنین سبب می شود تا چسبندگی ذرات سیمان افزایش یابد.

برای اطلاع از شرایط فروش رزین سنگ مصنوعی در کاشان به ادامه متن توجه کنید.

 

مزایای استفاده از رزین سنگ مصنوعی

 

روش استفاده

ابتدا به مقدار مناسبی از آن، که توسط کارشناس یا طرح های اختلاط آزمایشی تعیین شده است را در آبی که برای ترکیب در نظر گرفته اند ترکیب می کنند تا غلظتش از بین برود. در مرحله بعدی رزین رقیق شده را به ترکیب مد نظر اضافه می کنند.

در روش دیگر ابتدا همه اجزای تشکیل دهنده ترکیب با هم مخلوط می شوند و در آخرین مرحله رزین را به همان صورت غلیظ در به بقیه مواد اضافه می کنند.
هرگز نباید رزین را با مواد خشک ترکیب کنید زیرا هیچ واکنشی رخ نخواهد داد.

 

مقدار استفاده

در بسیاری از منابع مقدار نیم تا یک درصد وزن سیمانی مناسب معرفی شده است اما برای وزن دقیق تر می توانید به شیوه ی دستورالعمل روی بسته بندی اقدام نمایید.
برای وزن کردن رزین باید ابتدا مقداری از آن را در یک سینی بریزید تا خشک شود و سپس آن را وزن کنید.

فروش رزین سنگ مصنوعی در کاشان
فروش رزین سنگ مصنوعی در کاشان

فروش رزین سنگ مصنوعی

برای اطلاع از شرایط فروش رزین سنگ مصنوعی در کاشان با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما خواهند بود.
شماره تماس: 09001887000

 

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.