فروش آب بند کننده بتن در کاشان

آب بند کننده بتن یک افزودنی و مکمل برای بتن می باشد که در ساختمان سازی و سازه های بتنی کاربرد دارد و از آن برای جلوگیری از نفوذ آب به درون بتن استفاده می کنند. ما در این مقاله قصد داریم این ماده را معرفی کنیم و درباره ی فروش آب بند کننده بتن در کاشان نیز صحبت کنیم این مقاله را تا انتها بخوانید.

 

آب بندی بتن

بتن یک ماده ی متخلخل می باشد که آب و مواد مختلف به آسانی می توانند در آن نفوذ کنند که این موضوع موجب تخریب ساختار و کاهش عمر آن می شود از این رو از یک مکمل بتن به نام آب بند کننده بتن استفاده می کنند. این ماده از نفوذ رطوبت، نم، آب و مواد شیمیایی مختلف ممانعت می کند و حرکت آب در ساختار بتن را محدود می کند. آب بند کننده بتن را براساس نحوه عملکرد آن نام گذاری کرده اند و در زمانی که بتن تحت فشار آب باشد کاربردهای زیادی دارند.

درادامه ی مطلب به اهمیت و دلایل استفاده از این ماده و نیز فروش آب بند کننده بتن در کاشان اشاره می کنیم.

 فروش آب بند کننده بتن در کاشان
فروش آب بند کننده بتن در کاشان

دلایل استفاده از آب بند کننده بتن چیست؟

در صنایع ساختمان سازی ضد آب کردن سازه های در تماس با آب یا سازه هایی که به علت شرایط جوی احتمال نفوذ آب در ساختار آن ها زیاداست اهمیت زیادی دارد. امروزه از مواد افزودنی آب بند کننده بتن استفاده می کنند. این مواد در تونل، سد و پل و سازه های ساختمانی کاربرد دارند.

بتن در برابر مواد مختلف نفوذپذیر است و دارای ساختاری متخلخل است که امکان حرکت آب و سیالات درون آن وجود دارد که این عوامل مشکلاتی را برای بتن به وجود می آورد و همچنین عمرمفید بتن را کاهش می دهد خصوصا در فصول سرد و یخبندان که یخ زدن آب درون بتن مشکلاتی را به وجود می آورد.

برای مثال به علت اهمیت بالای این موضوع از نوار آب بند بتن یا ورقه های غیر قابل نفوذ مانند نواد پلی اتیلنی و پلیمری یورتان استفاده می کنند تا لایه ای محافظ و محکم مقابل نفوذ آب و مواد شیمیایی مختلف باشد. این نوع آب بند کننده های بتن بعد از ساخت و اجرای بتن استفاده می شوند.

در ادامه انواع مختلف آب بندی بتن را نام می بریم.

 

انواع مختلف آب بندی بتن

اکنون درباره مزیت های آب بندی بتن صحبت می کنیم و در ادامه به فروش آب بند کننده بتن در کاشان اشاره خواهیم کرد.

 فروش آب بند کننده بتن در کاشان
فروش آب بند کننده بتن در کاشان

مزایای آب بندی بتن چیست؟

  1. آب بندی بتن موجب می شود که آب به داخل سازه های بتنی نفوذ نکند.
  2. اجرای آسان و سریع دارد.
  3. باعث افزایش استحکام و مقاومت سازه می شود.
  4. موجب آب بندی عمیق بتن می شود.
  5. دارای دوام ماندگاری بالا است.
  6. هرگونه ترک و حفره های بزرگ و کوچک را از بین می برد.

با ما همراه باشید تا کاربردهای آب بند کننده بتن را بررسی کنیم.

 

کاربرد آب بند کننده بتن

آب بند کننده های بتن در محیط های مرطوب مانند سرویس های بهداشتی، حمام و آشپزخانه و همچنین درآب بندی استخرها، مخازن آب، تصفیه خانه ها کاربرد دارند.

از آب بند کننده بتن در زیرزمین ها، تونل ها و پارکینگ ها نیز استفاده می کنند تا بروز مشکلات را به حداقل برسانند.

آب بند کننده ها برای آب بندی شمع های دریایی، اسکله ها و مناطقی که مستقیم و یا غیر مستقیم با آب و رطوبت تماس دارند نیز کاربرد دارند.

اکنون در ادامه درباره نحوه خرید آب بند کننده بتن و همچنین فروش آب بند کننده بتن در کاشان صحبت خواهیم کرد.

توصیه می شود بخوانید: فروش پودر میکروسیلیس

 فروش آب بند کننده بتن در کاشان
فروش آب بند کننده بتن در کاشان

نحوه خرید آب بند کننده بتن

آب بند کننده بتن بر اساس نوع و ساختار شیمیایی که به شکل ملات یا پودر یا مایع تولید شده باشند و این که دارای چه خواصی باشند قیمت متفاوتی دارند.

برای اطلاع از هزینه ها و خرید این محصول می توانید با فروشندگان و تولیدکنندگان معتبر تماس بگیرید همچنین می توانید برای ارتباط با کارشناسان ما با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09001887000

 

 

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.