فروش آب بند کننده بتن در لرستان

آب بند کننده بتن یک مکمل بتن است که در صنعت ساختمان سازی کاربرد دارد. در این مقاله قصد داریم این ماده و کاربردها و مزیت های آن را بررسی کنیم و درباره ی فروش آب بند کننده بتن در لرستان نیز صحبت کنیم تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

فروش آب بند کننده بتن در لرستان
فروش آب بند کننده بتن در لرستان

تعریف آب بند کننده بتن

برای این که از نفوذ آب و سیالات مایع به درون سازه بتنی و بتن جلوگیری کنند از آب بند استفاده می کنند. آب بند از نفوذ آب به درون بتن ممانعت می کند و در نهایت باعث افزایش مقاومت و سازه بتنی می شود. امروزه روش های متنوع و زیادی برای آب بندی بتن وجود دارند که هر کدام بر اساس سطح مورد استفاده متفاوت عمل می کنند. آب بند را می توان هم در مواد ترکیبی و ساختاری بتن استفاده کرد و همچنین آن را پس از خشک شدن به روی بتن اعمال کرد. در مواردی هم می توان آن را به صورت تزریقی به بتن اضافه نمود. ساختار و ترکیبات اولیه آب بندها به طور معمول سیمان است به همین علت در برابر عوامل مخرب محیطی دارای استحکام و مقاومت بالایی هستند.

آب بند را به روش های مختلفی روی سطح مورد نظر اعمال می کنند که در موارد زیر به آن ها اشاره می کنیم.

 

  1. آب بند در تماس با سطح های ثابت: به این مدل آب بند استاتیکی گفته می شود و مقدار اثر گذاری آن به شکل و فرم سطح مورد استفاده بستگی دارد.
  2. آب بند در تماس با سطوح لغزشی: به این آب بند دینامیکی گفته می شود که فاصله بین اجزای ماشین را که در یک مسیر خطی حرکت می کند آب بندی می کند.
  3. آب بند غیر تماسی: آب بندی است که بدون این که تماس داشته باشد سطح مورد نظر را آب بندی می کند.

اگر می خواهید بدانید کاربردهای آب بند کننده بتن چیست با ما همراه باشید. در ادامه به فروش آب بند کننده بتن در لرستان نیز اشاره خواهیم کرد.

 

کاربردهای استفاده از آب بند کننده بتن چیست؟

آب بند کننده های بتن دارای کاربردهای زیادی در محیط های گوناگون هستند. از کاربردهای این محصول می توان به آب بندی محیط های مرطوب مانند سرویس های بهداشتی، حمام و آشپزخانه اشاره کرد. از آب بند کننده بتن برای آب بندی استخرها، مخازن آب، تصفیه خانه ها، زیرزمین ها، تونل ها و پارکینگ ها نیز استفاده می شود.

آب بندی شمع های دریایی، اسکله ها و مناطق دیگری که به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم در تماس با رطوبت و آب هستند نیز با آب بندها انجام می شود.

در ادامه مطلب به زمان استفاده از این ماده و فروش آب بند کننده بتن در لرستان اشاره می کنیم.

فروش آب بند کننده بتن در لرستان
فروش آب بند کننده بتن در لرستان

زمان استفاده از محصول

از این ماده برای کاهش نفوذ پذیری آب به داخل بتن ها استفاده می شود همچنین برای حفاظت بتن در زمان ساخت و بعد از ساخت هم از این ماده استفاده می شود.

گاهی اوقات بتن در معرض مواد شیمیایی گوناگون مانند مواد اسیدی یا بازی و مواد خورنده است که برای بتن مشکلاتی را به وجود می آورد از این رو از آن ها برای جلوگیری از بروز مشکلات و آسیب های جدی استفاده می کنند.

در بعضی مواقع هم در زمان احداث سازه های مختلف بتنی اشتباهاتی در طراحی و اجرای بتن اتفاق می افتد که باعث ایجاد درزهای ریز و درشت یا سطحی و عمقی می شود به همین دلیل آب بندها را برای کاهش نفوذ پذیری به کار می برند.

در ادامه به مزیت های استفاده از آب بند کننده بتن اشاره می کنیم.

توصیه می شود بخوانید: فروش پودر میکروسیلیس

فروش آب بند کننده بتن در لرستان
فروش آب بند کننده بتن در لرستان

مزایای آب بند کننده بتن چیست؟

آب بند کننده بتن از نفوذ آب به درون سازه بتنی جلوگیری می کند. این ماده اجرای آسان و سریعی دارد همچنین استحکام و مقاومت سازه را افزایش می دهد. موجب آب بندی عمیق بتن می شود و دوام و ماندگاری بالایی دارد و هرگونه ترک و حفره ها را از بین می برد.

در ادامه متن به نحوه خرید آب بند کننده بتن و فروش آب بند کننده بتن در لرستان اشاره می کنیم.

 

نحوه خرید و سفارش

برای اطلاع از قیمت ها و همچنین ارتباط با کارشناسان ما می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.
شماره تماس: 09001887000

 

 

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.