فروش رزین سنگ مصنوعی در قم

اغلب در واکنش بین آب و سیمان مشکلاتی ایجاد می شود و مقداری سیمان به صورت خشک و واکنش نداده باقی می ماند، برای رفع این مشکل می توان از ماده ای به نام رزین سنگ مصنوعی استفاده کرد تا واکنش بین آب و سیمان را بهبود ببخشد. در این مقاله قصد داریم در مورد کاربرد،ویژگی ها و فروش رزین سنگ مصنوعی در قم اطلاعاتی ارائه دهیم، پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

پیشنهاد می شود پیش از مطالعه ادامه صفحه، به مقاله زیر مراجعه کنید.

رزین سنگ مصنوعی

فروش رزین سنگ مصنوعی در قم
فروش رزین سنگ مصنوعی در قم

رزین سنگ مصنوعی چیست؟

از سری کاربردهای رزین سنگ استفاده از آن در صنعت ساختمان سازی (بتن و سایر ملات های سیمانی) و ساخت مصنوعات گچی است. این ماده وزن بسیار کمی دارد و مقاومت و استحکام محصولات تولیدی را افزایش می دهد.

کاربرد مهم دیگر این ماده به کار بردن آن در سمنت پلاست است ( سمنت پلاست به تکنولوژی ساخت سنگ های مصنوعی گفته می شود).

رزین در بتن باعث افزایش چشمگیر مقاومت و روان شدن آن می شود بنابراین گاهی بدون استفاده از رزین سنگ نمی توان بتن را به مقاومت مد نظر رساند.

در ادامه در مورد شرایط فروش رزین سنگ مصنوعی در قم اطلاعاتی ارائه خواهیم کرد.

 

عملکرد رزین سنگ مصنوعی

از ترکیب سیمان با پلیمر سیمانی به نام متبلور به دست می آید، به عبارت دیگر این ماده با بهبود واکنش بین سیمان و پلیمر باعث می شود نیاز به مصرف آب در ترکیبات کاهش پیدا می کند و همین مسئله باعث افزایش مقاومت می شود.

به طور کلی می توان گفت محصولاتی که در ساخت آن ها از رزین سنگ استفاده می شود، دچار لب پریدگی نمی شوند به همین دلیل در جابه جایی ها در آن ها شکستگی و لب پریدگی اتفاق نخواهد افتاد.

همچنین در بتن پیش ساخته برای افزایش مقاومت هم می توان از رزین سنگ استفاده نمود.

برای اطلاع از فروش رزین سنگ مصنوعی در قم به ادامه متن توجه نمایید.

فروش رزین سنگ مصنوعی در قم
فروش رزین سنگ مصنوعی در قم

ساختار شیمیایی

از نظر شیمیایی این ماده به دو گروه اپوکسی و پلی استر تقسیم می گردد که گروه اول بر پایه ی پلی کربوکسیلات اتر که اصلی ترین ماده ی ساخت ابر روان کننده ی بتن است ساخته می شود.

ابر روان کننده همان طور که می توان از نامش حدس زد باعث افزایش روانی و کارایی بتن می گردد و به این ترتیب نیاز به مصرف آب را کاهش می دهد و بتن ضد آب و مقاومت می شود.

گروه دوم یعنی رزین سنگ پلی استر در دو نوع اورتو فتالیک و ایزو فتالیک تولید می شود که مقاومت شیمیایی و فیزیکی بالایی دارند و باعث افزایش چسبندگی در سیمان می گردد.

 

مزایای استفاده از محصول

 

مقدار استفاده از رزین سنگ مصنوعی

تعیین میزان استفاده از این ماده به شرایط پروژه، آب و هوای محیط و … بستگی دارد اما در کل مقدار نیم تا یک درصد مقدار مناسبی اعلام شده است که برای رسیدن به مقدار دقیق می توانید از طریق آزمایش در کارگاه و یا دستورالعمل روی جلد بسته بندی اقدام نمایید.

 

وزن کردن رزین سنگ مصنوعی

وزن کردن این ماده باید در حالت خشک انجام شود و برای خشک کردن رزین باید ابتدا مقداری از آن را روی یک سینی بریزید و پس از آن که خشک شد با استفاده از ابزارهای اندازه گیری دقیق آن را وزن کنید.

البته وزن به دست آمده کاملا دقیق نیست و در میزان استفاده بهتر است از نظر کارشناسان بهره بگیرید.

فروش رزین سنگ مصنوعی در قم
فروش رزین سنگ مصنوعی در قم

 

فروش رزین سنگ مصنوعی

به منظور خرید و اطلاع از شرایط فروش رزین سنگ مصنوعی در قم می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.
شماره تماس: 09001887000

 

 

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.