فروش رزین سنگ مصنوعی در اراک

رزین سنگ را می توان در دسته افزودنی های مهم بتن قرار داد که کاربردهای متفاوتی دارد، در این مقاله می خواهیم در مورد کاربرد، ویژگی ها و فروش رزین سنگ مصنوعی در اراک مطالبی ارائه دهیم. اگر به اطلاعاتی در زمینه ی ذکر شده نیاز دارید تا پایان، متن را مطالعه کنید.

پیشنهاد می شود پیش از مطالعه ادامه صفحه، به مقاله زیر مراجعه کنید.

رزین سنگ مصنوعی

فروش رزین سنگ مصنوعی در اراک
فروش رزین سنگ مصنوعی در اراک

رزین سنگ مصنوعی

یکی از کاربردهای این ماده بهبود بخشیدن به انجام واکنش بین سیمان و آب است چرا که در اکثر مواقع مقداری سیمان که واکنش انجام نداده و خشک مانده باقی می ماند. استفاده از رزین سنگ موجب حل این مشکل می گردد.

به طور کلی می توان رزین را ماده ای بسیار مهم در ساخت انواع تولیدات مصنوعی گچی و ساختمانی دانست. با اضافه کردن این ماده به سنگ مصنوعی گچی و ترکیبات سیمانی مقاومت آن ها به میزان چشمگیری افزایش پیدا می کند.

رزین سنگ در عین حال که وزن کمی دارد، استحکام و مقاومت موادی که در ساختشان از این ماده استفاده می شود را افزایش می دهد.

همان طور که در بالا گفته شد این ماده یک افزودنی مخصوص بتن است که علاوه بر روان کردن آن به میزان قابل توجهی مقاومت را نیز افزایش می دهد. در مواردی نیز برای اینکه بتن را به درجه ای از مقاومت برسانیم استفاده از رزین سنگ مصنوعی الزامی است.

یکی دیگر از کاربردهای مهم رزین سنگ استفاده از آن در سیستم سمنت پلاست است. سمنت پلاست به تکنولوژی ساخت سنگ مصنوعی گفته می شود و رزین سنگ در این زمینه کاربرد فراوانی دارد.

 

نحوه عملکرد سمنت پلاست

سیمان متبلور شده حاصل واکنش سیمان و پلیمر است، رزین سنگ با ارتقا بخشیدن به کیفیت این ترکیب باعث می شود نیاز به آب در آن کاهش پیدا کند.

به طور کلی می توان گفت تمام محصولاتی که در تولیدشان از رزین سنگ استفاده می شود، مقاوم و مستحکم هستند و در آن ها لب پریدگی اتفاق نمی افتد به همین دلیل حمل و نقل آسان تری نیز دارند.

برای اطلاع از شرایط فروش رزین سنگ مصنوعی در اراک متن را تا انتها مطالعه بفرمایید.

 

فروش رزین سنگ مصنوعی در اراک
فروش رزین سنگ مصنوعی در اراک

ساختار شیمیایی رزین سنگ مصنوعی

ترکیبات شیمیایی هر ماده ساختار آن را شکل می دهد، رزین سنگ از این حیث در دو دسته ی اپوکسی و پلی استر قرار می گیرد.

پلی کربوکسیلات که نوعی رزین سنگ است در ابر روان کننده های بتن به کار می رود و نقش روان کردن و افزایش کارایی بتن را بر عهده دارد.

اما رزین سنگ پلی استر در دو نوع اورتو فتالیک و ایزو فتالیک ساخته می شود که از نظر مقاومت شیمیایی و مکانیکی از سطح بالایی برخوردار هستند.

با توجه به اینکه سیمان در ترکیبات مختلف نقش چسباننده را برعهده دارد، رزین سنگ کمک می کند تا چسبانندگی آن بهبود پیدا کند.

در ادامه در مورد شرایط فروش رزین سنگ مصنوعی در اراک صحبت خواهیم کرد.

 

مزایای رزین سنگ مصنوعی

 

روش استفاده از رزین

در روش اول با آب رزین سنگ را رقیق و بعد به سایر ترکیب اضافه می کنند و در روش دوم ابتدا ترکیب را تهیه می کنند و در آخرین مرحله رزین سنگ را با همان غلظت به ترکیب اضافه می کنند.

باید توجه داشته باشید که ترکیب کردن رزین سنگ و مواد خشک امکان پذیر نخواهد بود چرا که هیچ واکنشی رخ نمی دهد.

فروش رزین سنگ مصنوعی در اراک
فروش رزین سنگ مصنوعی در اراک

میزان مصرف رزین سنگ

مقدار بین نیم تا یک درصد وزن سیمانی مناسب است و برای به دست آوردن میزان دقیق می توانید به شیوه ی درج شده روی بسته بندی اقدام کنید.

خرید رزین سنگ مصنوعی

برای کسب اطلاع ازشرایط فروش رزین سنگ مصنوعی در اراک با شماره های ذکر شده در سایت تماس بگیرید و پیش از انجام هرگونه خرید از راهنمایی کارشناسان بهره مند شوید.

شماره تماس: 09001887000

 

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.