فروش رزین سنگ مصنوعی در شیراز

در واکنش بین آب و سیمان مشکلاتی از قبیل باقی ماندن مقداری سیمان به صورت خشک اتفاق می افتد که برای حل کردن این مسئله می توان از ماده ای به نام رزین سنگ مصنوعی استفاده نمود. در این مقاله به کاربردها، ویژگی ها و فروش رزین سنگ مصنوعی در شیراز اشاره خواهیم کرد، اگر به این اطلاعات نیاز دارید تا پایان متن با ما همراه باشید.

پیشنهاد می شود پیش از مطالعه ادامه صفحه، به مقاله زیر مراجعه کنید.

رزین سنگ مصنوعی

فروش رزین سنگ مصنوعی در شیراز
فروش رزین سنگ مصنوعی در شیراز

رزین سنگ مصنوعی

از این ماده در کارهای مختلف ساختمانی مثلا ساخت بتن و ملات های مختلف سیمانی و ساخت مصنوعات گچی استفاده می شود.

یکی از ویژگی های مهم این ماده استحکام بخشیدن به محصولاتی است که در آن ها از رزین سنگ استفاده می شود همین طور وزن کم رزین سنگ را می توان یکی از مزایای آن در نظر گرفت.

سمنت پلاست تکنولوژی است که با آن سنگ مصنوعی تولید می شود و رزین سنگ مصنوعی یکی از مهم ترین مواد مصرفی در این صنعت به شمار می رود.

همچنین در صنعت ساختمان سازی رزین باعث افزایش مقاومت در بتن می شود به طوری که گاهی بدون آن نمی توان بتن را به مقاومت مورد نیاز رساند.

در ادامه در مورد فروش رزین سنگ مصنوعی در شیراز صحبت خواهیم کرد.

 

رزین سنگ مصنوعی چگونه عمل می کند؟

این ماده هم باعث روان شدن ترکیبات سیمانی مختلف می شود و هم خواص سیمان را بهبود می بخشد به همین دلیل میزان نیاز به مصرف آب را کم می کند و چنانچه مقدار آب در یک ترکیب کاهش پیدا کند، مقاومتش افزایش می یابد.

محصولاتی که در ساخت آن ها از رزین سنگ استفاده می شود به دلیل اینکه استحکام بالایی دارند به راحتی جابه جا می شوند بدون آن که دچار لب پریدگی شوند.

از این ماده در تولید بتن پیش ساخته و برای افزایش مقاومت آن و در تولید سنگ مصنوعی و سمنت پلاست استفاده می شود.

برای آشنایی با شرایط فروش رزین سنگ مصنوعی در شیراز به ادامه متن توجه فرمایید.

 

فروش رزین سنگ مصنوعی در شیراز
فروش رزین سنگ مصنوعی در شیراز

 

ساختار شیمیایی رزین سنگ

از نظر شیمیایی دو نوع رزین سنگ با عنوان رزین سنگ اپوکسی و رزین سنگ پلی استر تولید می شود. این دسته بندی بر اساس مواد تشکیل دهنده ی این محصول انجام گرفته است. در ادامه در مورد کاربرد هر کدام از این دو گروه صحبت خواهیم کرد.

اپوکسی: پلی کربروکسیلات که یک ماده ی مهم در ساخت ابر روان کننده بتن به شمار می رود، در این گروه قرار دارد. ابر روان کننده باعث روان و یکنواخت شدن بتن می شود و به همین دلیل در صورت استفاده از آن ترکیب بتن به میزان آب کمتری نیاز پیدا خواهد کرد.

پلی استر: رزین سنگ پلی استر از نظر مقاومت مکانیکی و شیمیایی در سطح بالایی قرار دارد و به دو شکل اورتو فتالیک و ایزو فتالیک تولید می گردد. این ماده باعث می شود اختلالاتی که در واکنش بین سیمان و مواد دیگر به وجو می آید، بر طرف گردد.

مزایای استفاده از رزین سنگ مصنوعی

 

روش استفاده از رزین

  1. اضافه کردن به آبی که قرار است در ترکیب مورد نظر ریخته شود.
  2. ابتدا همه ی مواد ترکیب با هم مخلوط می گردد و در انتها رزین سنگ با همان غلظت به آن اضافه می شود.
فروش رزین سنگ مصنوعی در شیراز
فروش رزین سنگ مصنوعی در شیراز

مقدار استفاده از رزین سنگ مصنوعی

میزان مناسب استفاده از رزین سنگ در برخی منابع 0.5 تا 1% وزن سیمانی عنوان شده است اما در کل به ماده ی جامد بستگی دارد.

خرید رزین سنگ مصنوعی

برای خرید و اطلاع از فروش رزین سنگ مصنوعی در شیراز می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و پیش از انجام خرید از راهنمایی کارشناسان کمک بگیرید.

شماره تماس: 09001887000

 

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.