فروش رزین سنگ مصنوعی در ایلام

یکی از موادی که به انجام واکنش شیمیایی بهتر بین سیمان و آب کمک می کند رزین سنگ مصنوعی است. این ماده علاوه بر مورد ذکر شده کاربردهای دیگری هم دارد و ما می خواهیم در متن پیش رو در مورد این کاربردها، سایر ویژگی ها و فروش رزین سنگ مصنوعی در ایلام مطالبی ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

پیشنهاد می شود پیش از مطالعه ادامه صفحه، به مقاله زیر مراجعه کنید.

رزین سنگ مصنوعی

فروش رزین سنگ مصنوعی در ایلام
فروش رزین سنگ مصنوعی در ایلام

رزین سنگ مصنوعی چیست؟

به ماده ای که وزن کمی دارد و باعث افزایش مقاومت و استحکام در محصولات مختلف می شود رزین سنگ مصنوعی می گویند. از رزین در تولید ملات های مختلف سیمانی و بتن ساختمانی همچنین تولید مصنوعات گچی استفاده می کنند.

مقاومت بتن را می توان با استفاده از این ماده به میزان قابل توجهی افزایش داد و این موضوع یکی از مهم ترین کاربردهای رزین به شمار می رود.

 

رزین سنگ مصنوعی چه کاری انجام می دهد؟

رزین واکنش بین سیمان و پلیمر که باعث تشکیل سیمان متبلور می شود را بهبود می بخشد و ترکیبات مختلف را روان می کند به همین دلیل نیاز به مصرف آب را کاهش می دهد.

در کل محصولاتی که با رزین سنگ تولید می شوند دارای استحکام و مقاومت بالایی هستند و این امر سبب می گردد در جابه جایی های مختلف دچار لب پریدگی نشوند.

در ادامه در مورد فروش رزین سنگ مصنوعی در ایلام اطلاعاتی ارائه خواهیم داد.

فروش رزین سنگ مصنوعی در ایلام
فروش رزین سنگ مصنوعی در ایلام

ساختار شیمیایی رزین سنگ

این ماده از نظر شیمیایی به دو گروه زیر تقسیم می شود:

  1. گروه اپوکسی: بر پایه ی پلی کربوکسیلات اتر ساخته می شود که ماده ی اصلی سازنده ابر روان کننده بتن است. ابر روان کننده نقش افزایش روانی و کارایی بتن را بر عهده دارد که این موضوع سبب کاهش مصرف آب در بتن و افزایش مقاومت و شکل پذیری این ماده می گردد.
  2. گروه پلی استر: این گروه از مقاومت شیمیایی و مکانیکی بالایی برخوردار است و باعث می شود در ترکیبات مختلف واکنش بین آب و سیمان بهتر انجام شود. رزین سنگ پلی استر به دو صورت اورتو فتالیک و ایزو فتالیک تولید می گردد.

از سری کاربردهای رزین کربوکسیلاتی می توان به استفاده از آن در تولید سنگ های مصنوعی و آنتیک با پایه ی سیمانی، استفاده در سیستم های سمنت پلاست، تولید کفپوش بتنی با مقاومت بالا، ساخت موزائیک های مقاوم با ضخامت کم، تولید بتن پیش ساخته ی مقاوم و ساخت تراورس و سگمنت اشاره نمود.

برای اطلاع از نحوه فروش رزین سنگ مصنوعی در ایلام به ادامه متن توجه کنید.

فروش رزین سنگ مصنوعی در ایلام
فروش رزین سنگ مصنوعی در ایلام

مزایای رزین سنگ مصنوعی

برای آشنایی با شرایط فروش رزین سنگ مصنوعی در ایلام متن را تا انتها بخوانید.

 

روش استفاده از رزین

فروش رزین سنگ مصنوعی

به منظور تهیه این محصول کاربردی و پرمصرف و اطلاع از قیمت ها و شرایط فروش رزین سنگ مصنوعی در ایلام می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و با مشاروان ما در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09001887000

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.