فروش رزین سنگ مصنوعی در کرمانشاه

برای اینکه واکنش بین آب و سیمان به بهترین شکل ممکن انجام شود و هیچ سیمانی به صورت ترکیب نشده باقی نماند، از ماده ای به نام رزین سنگ استفاده می کنند. در این مقاله قصد داریم کاربرد، خواص و فروش رزین سنگ مصنوعی در کرمانشاه را مورد بررسی قرار دهیم. اگر به مطالبی در این زمینه نیاز دارید تا پایان با ما همراه باشید.

پیشنهاد می شود پیش از مطالعه ادامه صفحه، به مقاله زیر مراجعه کنید.

رزین سنگ مصنوعی

فروش رزین سنگ مصنوعی در کرمانشاه
فروش رزین سنگ مصنوعی در کرمانشاه

رزین سنگ مصنوعی چیست؟

به ماده ای بسیار مهم گفته می شود که از آن به عنوان بالا برنده مقاومت و استحکام در ملات های سیمانی ساختمانی (به ویژه بتن که به مقاومت بالایی نیاز دارد) و تولید مصنوعات گچی استفاده می کنند. رزین سنگ وزن پایینی دارد و همین مورد یکی از مزیت های آن به شمار می رود، چرا که باعث افزایش وزن نهایی محصولات تولیدی نمی شود.

یکی از کاربردهای مهم رزین سنگ استفاده از آن در تولید سنگ های مصنوعی است. سنگ های مصنوعی به کمک تکنولوژی ویژه ای که به آن سمنت پلاست گفته می شود، تولید می گردند. از آن جا که سنگ های مصنوعی به مقاومت و استحکام بالایی نیاز دارند، رزین سنگ می تواند ماده ای مناسب در جهت تولید این محصولات باشد.

برای اطلاع از شرایط فروش رزین سنگ مصنوعی در کرمانشاه به ادامه ی مطلب توجه فرمایید.

 

عملکرد رزین سنگ

رزین سنگ اگر در ترکیب های مختلف استفاده شود به دلیل خاصیت روان سازی که دارد، همچنین به دلیل وجود ویژگی هایی که سبب ایجاد ترکیب شیمیایی خوب بین مواد مختلف از جمله سیمان و پلیمر می شود میزان مصرف آب در آن ها را کاهش می دهد و این را می توان یکی از مزایای مهم رزین سنگ دانست.

اگر بخواهیم رزین سنگ را به طور کلی بررسی کنیم می گوییم: تمام محصولاتی که با این ماده ساخته می شوند از مقاومت بالایی برخوردار هستند بنابراین در حین جابه جایی دچار لب پریدگی و صدمه نمی شوند و حمل و نقل آسانی دارند.

این ماده در بتن پیش ساخته به منظور افزایش مقاومت استفاده می شود. در ادامه در مورد فروش رزین سنگ مصنوعی در کرمانشاه صحبت خواهیم کرد.

 

فروش رزین سنگ مصنوعی در کرمانشاه
فروش رزین سنگ مصنوعی در کرمانشاه

ساختار شیمیایی رزین

رزین سنگ مصنوعی از نظر ترکیبات شیمیایی به دو دسته ی اپوکسی و پلی استر تقسیم می شود. برای گروه اول می توان پلی کربوکسیلات را مثال زد که یک روان ساز بسیار پرکاربرد و مهم است.

این محصول با روان سازی بتن نیاز به آب را کاهش می دهد و به این ترتیب سبب افزایش مقاومت بتن می گردد، چرا که آب مقاومت مصالح مختلف را پایین می آورد.

در گروه دوم که مقاومت شیمیایی و مکانیکی بالایی دارد مواد به دو صورت اورتو فتالیک و ایزو فتالیک ساخته می شوند. به رزین سنگ این دسته، رزین پلی استر گفته می شود.

 

مزایای استفاده از رزین سنگ مصنوعی

روش مصرف رزین سنگ

نکته 1: از اضافه کردن رزین به مواد خشک اجتناب کنید زیرا در این صورت هیچ واکنشی اتفاق نخواهد  افتاد.

نکته 2: میزان آب مورد نیاز برای از بین بردن غلظت رزین به صورت چشمی تعیین می شود.

 

مقدار استفاده از رزین سنگ مصنوعی

میزان رزین با توجه به انتظاراتی که از یک ترکیب داریم  تعیین می شود اما به صورت کلی رقم نیم تا 1 درصد وزن سیمان، مقدار مناسبی است.

برای وزن کردن رزین سنگ مصنوعی باید ابتدا مقداری از آن را در یک سینی پهن کنید تا به خوبی خشک شود و بعد آن را وزن کنید.

برای به دست آوردن مقدار دقیق مصرف می توانید از دستورالعملی که روی بسته بندی وجود دارد، استفاده کنید.

نحوه خرید رزین سنگ مصنوعی

رزین سنگ به عنوان یکی از مواد مهم و پرمصرف به صورت گسترده در بازار شهرهای ایران به فروش می رسد. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از فروش رزین سنگ مصنوعی در کرمانشاه و آگاهی از قیمت ها با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان خواهند بود.

شماره تماس: 09001887000

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.