ابر روان کننده بتن در اصفهان

ابر روان کننده بتن یک مکمل و افزودنی برای بتن است که موجب روانی بتن می شود و مقاومت بتن را افزایش می دهد. در این مقاله می خواهیم این ماده را توضیح دهیم و کاربردها و خواص و اثرات آن را بررسی کنیم همچنین به ابر روان کننده بتن در اصفهان نیز اشاره خواهیم کرد ما را تا انتهای مقاله همراهی کنید.
فروش ابر روان کننده بتن

ابر روان کننده بتن در اصفهان
ابر روان کننده بتن در اصفهان

تعریف ابر روان کننده بتن

ابر روان کننده یک افزودنی مایع بر پایه ی پلی کربوکسیلات اتر است. این ماده کاهنده قوی آب اختلاط بتن است و افزاینده بسیار قوی کارایی بتن با عملکرد بالا است و به طور چشمگیری موجب بهبود پخش شدن ذرات سیمانی می شود. مصرف این ماده موکدا به الزامات ساخت بتن های ویژه( خود تراز شونده و خود متراکم شونده) و بتن هایی که الزامات آیین نامه ای آن به حداقل رساندن نسبت آب به سیمان باشد و یا در شرایط خاص که افت اسلامپ با دیگر مواد فوق روان ساز قابل جبران نباشد تاکید شده است. ابر روان کننده کربوکسیلاتی به علت کاهش قابل ملاحظه نسبت آب به سیمان مقاومت بتن را افزایش می دهد و نفوذ پذیری بتن در برابر نفوذ مواد شیمیایی مخرب را کاهش می دهد و در نهایت موجب افزایش دوام و پایایی بتن می شود.

اکنون کاربردهای ابر روان کننده بتن را بررسی می کنیم و در ادامه متن درباره ی ابر روان کننده بتن در اصفهان صحبت خواهیم کرد.

کاربرد های ابر روان کننده بتن چیست؟

در ادامه متن مشخصات فیزیکی و شیمیایی ابر روان کننده بتن و نیز ابر روان کننده بتن در اصفهان را با هم بررسی می کنیم این مقاله را تا انتها بخوانید.

ابر روان کننده بتن در اصفهان
ابر روان کننده بتن در اصفهان

مشخصات فیزیکی و شیمیایی 

این ماده مایع است و رنگ آن قهوه ای عسلی می باشد. وزن آن 13/1 گرم بر سانتی متر مکعب است. ابر روان کننده بتن یون کلر ندارد و ph آن حدود 7 می باشد.

در موارد زیر خواص و اثرات ابر روان کننده بتن را نام می بریم و درباره ی ابر روان کننده بتن در اصفهان نیز صحبت می کنیم.

خواص و اثرات ابرروان کننده بتن کربوکسیلاتی چیست؟

در ادامه مطلب به نکات ایمنی هنگام استفاده از این ماده و هم چنین به ابر روان کننده بتن در اصفهان را اشاره می کنیم.

نکات ایمنی و نگهداری

ابر روان کننده بتن را می توان به مدت یک سال در بسته بندی اولیه نگهداری کرد و این محصول باید دور از سرما و یخبندان، گرما و تابش مستقیم و طولانی نور خورشید نگهداری شود. بهترین دما برای نگهداری آن +10 تا 30+ درجه می باشد.

 

ابر روان کننده بتن در اصفهان
ابر روان کننده بتن در اصفهان

نحوه خرید ابر روان کننده بتن

برای خرید این محصول و اطلاع از قیمت ها و ابر روان کننده بتن در اصفهان و ارتباط با کارشناسان می توانید با شماره های موجود در سایت بتنو تماس حاصل فرمایید.
شماره تماس: 09001887000

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.